Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Dubai yolunda

admin

Tüm çocuklar tarafından Dünya’nın her yerinde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Havsa Belediyesi Çocuk Halk Oyunları Ekibi Dubai Baş Konsolosunun daveti üzerine Dubai’ye gidiyor.

Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Dubai yolunda (1)

 

 

 

 

 

 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin “Bu yıl 23 Nisan kutlamalarında Dubai’de olacağız. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu bayram tüm Dünya’da kutlanıyor. Ne mutlu ki Havsa İlçemizin çocukları da tüm dünya çocukları ile beraber Dubai’de başkent Abu Dabi’de birlikte olacaklar ve bu bayramı kutlayacaklar. Ben çocuklara bayram armağan eden Kurtuluş Savaşımızın eşsiz komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ile anıyorum. 23 Nisan’ı her yıl büyük bir coşku ile kutlayamaya devam edeceğiz ve çocuklarımızın mutlu, huzurlu, sağlıklı bir dünya’da yaşaması için çok çalışacağız” dedi.

Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Dubai yolunda (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Son yıllarda uluslar arası bir çok festivale katılan Havsa Belediyesi Çocuk Halk Oyunları Ekibi ve Halk Oyunları ekibi aldığı ödüller ile adını duyurmayı başarmıştı. Öte yandan Havsa Belediyesi’de alt yapıda yaptığı dev yatırımların yanı sıra yaptığı sosyal projeler ile de bölgenin en başarılı belediyeleri arasında yer alarak bir çok başarılı çalışmaya imza atıyor.
Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Dubai yolunda (2)

 

 

 

 

 
Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Dubai yolunda (4)

 99 total views,  2 views today

Next Post

Bakan TÜFENKCİ’nin Edirne ziyareti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Edirne’ye ziyaretinde Valilikte brifing aldı. Gazetecilerin soruları üzerine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Edirne Cumhuriyet Savcısı Fatih Aslan’a ait aracın bagajını aradığı gerekçesiyle yargılanan gümrük memuru D.S.’nin hapis cezası aldığını hatırlatarak, “Bu olayda savcı hakkında gerekli işlem yapılacak.           […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp