Havsa’ya iki yeni işyeri

admin

Edirne’nin gelişen ilçelerinden biri olan Havsa’da, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tarafından hazırlanan Trakya Kız Öğrenci Yurdu ve Trakya Market, düzenlenen tören ile açıldı.

trakya market (2)

Havsa İlçesinde açılışı gerçekleştirilen iki yeni işyerinin açılış kurdelesini Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, AK Parti Belediye Başkan Adayı Naci Arda, MHP Belediye Başkan Adayı Sedat Serdaroğlu ve Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan birlikte kesti.

trakya market (4)

Havsa’daki Trakya Kız Öğrenci Yurdu ve Trakya Market’in açılışını Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, CHP İlçe Başkanı Hasan Özel, CHP’li Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adayları, AK Parti Belediye Başkan Adayı Naci Arda, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Aladağ, AK Parti’li Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adayları, MHP Belediye Başkan Adayı Sedat Serdaroğlu, MHP İlçe Başkanı Ali Çınar, MHP’li Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adayları, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Hukuk İşleri Sorumlusu Avukat Şerif Acar İmer, İpekyol Fabrikası Genel Müdürü Yaşar Ayaydın, İşadamı İbrahim Acar, Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın, Ömer Kutlu, Remzi …….Tayfun Zafer, Edirne Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürü İbrahim Doğan, İşadamı Orkun Şapolyo, İlknur Canözer, Ahmet Okan, Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrahman Altay, Havsalılar ve çok sayıda davetli katıldı.

trakya market


trakya market (1)YAZGAN, “HAVSA GELİŞİYOR”

Havsa’nın Edirne’nin gelişime açık bir ilçesi olduğunu belirten Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, “Şirketimiz bünyesinde dün Edirne Merkezde Trakya City Otelin açılışını bugün de şirin ilçemiz Havsa’da Market ve Yurtlarımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Konumu itibarıyla her geçen gün gelişen Havsa’da ihtiyacı duyulan bu iki güzide işletmeyi Havsa’ya kazandırmaktan ötürü son derece mutluyuz. Bu yatırımları hayata geçirirken bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Oğuz Tekin başta olmak üzere, Havsa’daki tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

trakya market (3)

TEKİN, “ÖRNEK OLACAK İŞLETMELER”

Trakya Market ve Trakya Kız Öğrenci Yurdu’nun açılışında konuşan Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Yazgan Ailesinin ilçelerine yatırım yapmasına çok sevindiğini ve yatırımların devamını beklediğini ifade ederek, “Edirne’de çeşitli alanlarda başarılı bir şekilde ticaret yapan dostlarımıza ilçemize kazandırdıkları modern kız öğrenci yurdu ve bu güzel market için teşekkür ederim. Yazgan ailesi tarafından açılan kız öğrenci yurdu ve market Havsa’mızda örnek olacak nitelikte, temiz,hijyenik ve modern işletmelerdir. Kendilerine ve Havsa halkına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Havsa’nın en modern büyük marketi olan Trakya Market’te, her çeşit ürüne en uygun fiyata ulaşılabiliyor. Havsa’da Cumhuriyet Mahallesi Ali Özden Caddesi üzerinde açılışı gerçekleştirilen Trakya Market’e 0 284 336 15 05 no’lu telefondan da ulaşılabilir.

TRAKya market kpk

 

 826 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Değişimin Ardından Balkanlarla İşbirliği Yapılacak

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne’de değişim ile birlikte Balkanlarla işbirliği yapılacağını söyledi. Ahmet Günşen, 22 Mart 2014 Cumartesi günü tanıtım çalışmaları kapsamında Cumartesi Pazarı’nda bulunan esnafı ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge ile birlikte Balkan ve Rumeli Türkleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp