Hayat dolu bir insan..! Sağlık Teknisyeni Harun’u kaybettik…

admin

Kırklareli  Devlet Hastanesi Röntgen Görüntüleme Servisi’nde 2 yıldır sağlık teknisyeni olarak görev yapan Harun kahraman önceki gün sabah saatlerinde  görev yerine giderden yolcu olarak bulunduğu araçta elim bir trafik kazası sonucu can verdi. Hayat dolu bir insan, hayatının daha baharında olan sağlık teknisyeni Kahraman, yaklaşık olarak 1 ay önce evliliğe ilk adımı atarak Hafize Özgün ile Nişanlanmıştı. Bu yaz da davul zurna  ile unutulmayacak mutlulukları ölümsüzleştirip dillere destan  bir düğün yapacak ve nişanlısı Hafize ile dünya evine gireceklerdi.

harun kahraman

 

Ecel onu, Önceki gün sabah saatlerinde Nadir Kafa’nın kullandığı 10 BBG 64 plakalı özel otomobille Kırklareli’de ki görev yerine  varmak için yolculuk yaparken otomobilin içinde yakaladı.

kaza88

harun-kpk

Kaza Perşembe günü sabahı Ürünlü Beldesi yakınlarında meydana geldi. Yoğun sisin etkili olduğu yolda görüş mesafesi 50 metreye kadar düşmüştü. Selim Altıner yönetimindeki 39 DF 505 plakalı kamyonet Ürünlü Beldesi girişinde aşırı sis nedeniyle karşı yönden gelen Nadir Kafa’ın kullandığı 10 BBG 64 plakalı otomobille çarpıştı. Kaza esnasında otomobil içinde bulunan Harun Kahraman hayatını kaybetti.

Geride kendi el yazısıyla Nişanlısı için yazdığı bu yazı  kaldı…
 

harunkahraman-44

Nişanlısı, Ailesi  ve Yakınları Yıkıldı..

Harun Kahraman’ın ölüm haberini alan yakınlarını olay yerine gelerek, Kahraman’ın battaniye ile sarılı cansız bedeni yanında göz yaşları döktü. Kahraman’ın yaklaşık olarak 1 ay kadar önce Hafize Özgün ile nişanlandığı ve bu yaz düğün yapmak için gerekli hazırlıkları yaptıkları açıklandı. Hiç beklenmeyen Bu kötü kazanın Harun Kahraman gibi hayat dolu bir insanın vefatına sebep olması yakınlarını yasa boğdu.

harun kahraman546

 Edirne Ajans ailesi olarak Harun Kahraman’ın dost ve yakınlarına, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Harun Kahraman’ı  kalbimizde  o bildiğimiz hayat dolu haliyle yaşatmaya devam edeceğiz. 

MEKANIN CENNET OLSUN…. 

harun kahraman3

 

 572 total views,  9 views today

Next Post

Bişder Tarım Komitesi TÜYAP’ta

Balkan İş Dünyası Dayanışma Derneği BİŞDER, Tarım ve Otomotiv Komitesi üyeleriyle bu yıl 4.sü düzenlenen Avrasya Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldı. BİŞDER Tarım Komitesi ve Otomotiv Komitesi üyelerinden oluşan 26 kişilik bir heyet İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP fuar alanındaki Avrasya Tarım Fuarına katıldılar. Planlanan gezi çerçevesinde ilk olarak Maslak’ta fabrikası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp