Hayata Bağış Derneği Tanrıkulu’nu Ziyaret Etti

admin

Hayata Bağış Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırımoğlu, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nu ziyaret etti.

Hayata Bağış Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırımoğlu, Edirne Belediyesi ve Hayata Bağış Derneği’nin 9-10 Mart 2013 tarihinde Edirne’de ortaklaşa düzenledikleri Off-Road yarışlarının organ bağışı konusunda olumlu gelişmeler sağladığını ifade etti.

Yıldırımoğlu, “Edirne Belediyesi ile birlikte düzenlediğimiz HAYATA BAĞIŞ DERNEĞİ OFF-ROAD YARIŞI’nın ardından Edirne merkez ve ilçelerinde organ bağış grafiğinde bir yükselme oldu. Bağış kartı alanların sayısında artış oldu. Ve en önemlisi Keşan ilçemizden bir donör çıktı.” dedi.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, Yıldırımoğlu’nun ziyaretinden memnun olduğunu dile getirerek, Hayata Bağış Derneği ile ortaklaşa düzenledikleri Off-Road yarışlarının organ bağışı konusunda olumlu geri bildirimler alınmasını sevinçle karşıladığını belirterek, “Hayata Bağış Derneği’ne Belediyemize böyle güzel bir proje ile geldikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Yarışlar sonrasında Edirne’mizde organ bağış kartı alan kişi sayısında artış olması ve en önemlisi Keşan ilçemizden donör çıkması mutluluk verici bir olaydır.” dedi.

Hayata Bağış Derneği’nin üç ayda bir yayınlayacağı ‘Hayata Bağış’ dergisi de Haziran 2013 sayısı ile okuyucularıyla buluşmaya hazırlanırken, ilk sayısında Edirne’de gerçekleşen Off-Road yarışlarına da yer verdi. Yıldırımoğlu, ‘Hayata Bağış’ın ilk sayısının okuyucuları ile buluşacak olmasından dolayı heyecanlı olduklarını dile getirerek, “toplumumuzda organ bağışı kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak” diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’na, Edirne Belediyesi’nin desteklerinden dolayı üzerinde derneklerinin logosu bulunan özel yapım bir tabak hediye eden Hayata Bağış Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırımoğlu, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin projelerine verdiği destekten dolayı da çok teşekkür ettiğini belirtti.IMG_5173

 65 total views,  5 views today

Next Post

Şiddetli Fırtına Ağaçları Devirdi: 2 Yaralı

Edirne’de öğle saatlerinde etkili olan şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Saatte 61 kilometre hıza ulaşan fırtınanın etkisiyle kent merkezindeki birçok ağacın devrilmesi sonucu iki kişi hafif şekilde yaralandı. Talatpaşa Caddesi’nde fırtına nedeniyle ağaçlardan kopan dallar, büyük paniğe neden olurken Yediyol ağzı mevkiindeki köknar ağacından kopan büyük bir dal, parkta çay […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp