Hedef, AK Parti’yi Edirne’de birinci parti yapmak

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Edirne Merkezde mahalle temsilcileri ve Edirne Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda’nın da katıldığı toplantıda partililerden AK Parti’yi Edirne’de birinci parti çıkarma sözü alan Şemsettin Emir, “Biz hizmet üretmeye talibiz. Hizmet isteyen tüm Edirneliler de AK Parti’ye güçlü bir destek verecektir” şeklinde konuştu.

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, mahalle temsilcileri ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Hedef, AK Parti’yi Edirne’de birinci parti yapmak (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne Merkezdeki tüm mahalle temsilcilerinin yanı sıra başta AK Parti Merkez Başkanı Kerem Arda ve ilçe yönetiminin eksiksiz katıldığı kahvaltıda, partililere coşkulu bir konuşma yapan Şemsettin Emir, partililere birlik be beraberlik mesajı verdi.

7 Haziran Genel seçimlerinin aynı zamanda 2019 Belediye Başkanlığı seçiminin startı olduğuna dikkat çeken Şemsettin Emir, tüm partililere “Edirne’de AK Parti’yi iktidar yapmaya hazır mısınız?” dedi.

7 Haziran’da AK Parti’nin Edirne’de birini çıkmasının Edirne siyasi hayatından yeni bir milat olacağını belirten Emir, 7 Haziran akşamı tüm Türkiye’nin Edirne’yi konuşacağını vurguladı.

Partililere yönelik coşkulu bir konuşma yapan Emir’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Edirne’de seçimim 2 parti arasında geçtiğine dikkat çeken Emir, hizmeti gerçek anlamda isteyen tüm Edirne halkının bu seçimde AK Parti’ye oy vereceğini de sözlerine ekledi.

Hedef, AK Parti’yi Edirne’de birinci parti yapmak (3)

 

 

 

 

 

 

 

Sabahki kahvaltının ardından Büyükdöllük Köyünde düzenlenen Yağmur Duasına katılan AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, burada kalabalık tarafından ilgiyle karşılandı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen’in de katıldığı yağmur duasında Şemsettin Emir, herkesin elini tek tek sıktı.

Duaya katılanların masasını tek tek ziyaret eden Şemsettin Emir, burada üreticilerle sohbet etti. Yağmur Duası öncesi üreticiyle konuşan Şemsettin Emir, AK Parti iktidarında üreticiye verilen desteklemeler hakkında bilgiler verdi. Köylünün ve üreticini 13 yıllık AK Parti iktidarında rahat bir nefes aldığını ifade eden Şemsettin Emir, üreticiye yönelik hizmetlerin bundan sonra da artarak devam edeceğini duyurdu.

Emir ayrıca Büyükdöllük Köylülerine yağmur dualarının bereket getirmesini dileyerek köyden ayrıldı. Yağmur Duasında kendi içlerinden biri olan Şemsettin Emir’e ilgi gösteren vatandaşlar, Şemsettin Emir’le hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Hedef, AK Parti’yi Edirne’de birinci parti yapmak (1)

 148 total views,  2 views today

Next Post

Müezzinoğlu "Başarımın takdirine Edirnelilere bırakıyorum"

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu hafta sonunda  bir kez daha Edirne’ye gelerek partililerle buluştu. Müezzinoğlu’nun DSİ Sosyal tesislerinde düzenlediği toplantıya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Milletvekili adayı Şemsettin Emir, İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, AKP kadın ve gençlik kolları ile daire müdürleri katıldı.         […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp