Hedefimiz Büyük

admin

DEVA Partisi İl Başkanı Kerem ARDA ve Merkez İlçe Başkanı Ecz. Gürkan Kılıçcıgil ziyaretlerine devam ediyor. Geçmiş dönem Edirne Belediye Başkanı İbrahim AY ile ziyaretlerine başlayan DEVA Partililer daha sonra Eczacı Şükrü Ciravoğlu ile ziyaretlerine devam ettiler. Ayrıca tarihi Ali Paşa Çarşısında esnaf ziyaretleri yapan ikili esnafın sıkıntılarını dinlediler.

İl Başkanı Arda ve İlçe Başkanı Kılıçcıgil’in yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, bu zor günlerde siyasetçilerin gelerek sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. Kendilerine teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan İl Başkanı Kerem Arda, sadece esnaf ziyaretleri değil aynı zamanda şehrimizin tecrübeli siyasi aktörleri ile de istişare ediyor, tecrübelerini dinliyor, eleştirilerini alıyoruz diye konuştu.

 691 total views,  2 views today

Next Post

EN BÜYÜK TEŞEKKÜR SİZE!

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’de merkeze bağlı 37 köyde kapatılan köy okullardaki Atatürk büstlerinin bakım, onarım ve çevre düzenlemesine katkıda bulunan Atatürk ve Cumhuriyet sevdalısı gönüllü vatandaşlara plaket takdim etti. Gürkan, “Güzel yüreklerinizdeki o sevgi; Atatürk, Cumhuriyet, demokrasi ve Türkiye aşkı hiç sönmesin. Hepinizin o kocaman alınlarından öpüyorum” dedi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp