Her Şey Edirne’niz İçin!

admin

Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, yeni yılın ilk gününde Esentepe ve Şükrüpaşa Mahallesi’nde kapıları çalmaya devam etti.

ahmet günşen - ev ziyareti - edirne

Edirne’de değişim rüzgârı estirmek için tanıtım çalışmalarını sürdüren Günşen, ev ziyaretlerinde bulunarak halkın sorunlarını dinledi. Her adımı tarih kokan bir şehirde yaşadığımızı ifade eden Prof. Dr. Ahmet Günşen, “Ülkemizin en güzel, en önemli kentlerinden birinde yaşıyoruz. Her adımı tarih kokan, yıllarca Osmanlı’ya başkentlik yapmış, Türkiye’nin aydınlık yüzü ve ülkemizin Avrupa’ya açılan en önemli kapısı Edirne. Bu özelliği ile hem Trakya’nın hem de Balkanlar’ın gözdesi ve en önemli merkezi olacak durumdadır. Edirne’de yaşayan, Edirneli bir Cumhuriyet aydını ve bir bilim insanı olarak Edirne’nin sorunlarını ve bu sorunların nasıl çözüleceğini iyi biliyorum ve Edirne’nin hak ettiği yerel yönetim hizmetlerinden eksiksiz bir şekilde yararlanması için gece gündüz çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim” dedi.

 99 total views,  2 views today

Next Post

YENİ YLDA YENİ ZAMLAR

Her yeni yıl geldiğinde bazılarımız yılbaşı ikramiyesinin beklentisi içinde olur. Biletini alıp cebine koyduğunda milyoner olmayı hayal eder. Yılbaşı gecesi geç saatlere kadar bekleyip şanslı kişinin kendi olması hayali kurar. Çekiliş yapılıp biletleri isabet eden rakamlarla kendi biletini rakamlarını karşılaştırıp çıkan rakamların kendi bileti ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördüğünde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp