Her zaman emekten yanayız

admin

Her zaman emekten yanayız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU AY 42 TL ZAM ALDILAR

Tüm Yerel-Sen Edirne Şube Başkanı Savaş Çerkez, kamu emekçilerinin bu ay 42 Tl zam aldığını söyledi.

Çerkez yaptığı yazılı açıklamada, “Tüm Yerel-Sen olarak Edirne Belediyesi ile 22.12.2015 tarihinde yapmış olduğumuz Sosyal Denge Sözleşmesindeki miktara ilave olarak kamu çalışanlarına Temmuz ayında yapılan zam oranına istinaden 42 TL zam yapıldı.

Emekçi arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diler, sözleşmeye katkı sunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ederiz.” dedi.

GENEL KURUL CUMARTESİ GÜNÜ

Tüm Yerel-Sen Edirne Şube Başkanı Savaş Çerkez, sendikalarının ilk genel kurulunu gerçekleştireceklerini ifade ederek, “Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi olarak ilk Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu 16 Temmuz 2016 Cumartesi Günü saat 13.00’te Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Tüm üyelerimizi genel kurulumuza bekliyoruz.” dedi.

 

 101 total views,  2 views today

Next Post

Türkçe Atölyesi 3 Kapanış Töreni Gerçekleştirildi

            Edirne Valiliği himayesinde, Balkan Türkleri Federasyonu koordinatörlüğünde ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı Mevlana Kültürel Etkileşim Programı kapsamında hazırlanan Türkçe Atölyesi Projesi 3 kapanış programı gerçekleştirildi. Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Makedonya ve Kosova’dan 60 soydaş öğretmenimizin katıldığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp