HERŞEY; “SAĞLIKLI VE KESİNTİSİZ İÇME SUYU” İÇİN

admin

Edirne’nin içme suyu ihtiyacını sağlayan Kayalıköy Barajındaki su seviyesinin yaşanan kuraklıklar nedeniyle azalması ve kritik noktaya ulaşmasının ardından, Sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ihtiyacının sağlanabilmesi için Süloğlu barajından İshale hattının Kayalıköy ishale hattına bağlanması için aralıksız olarak devam eden çalışmalar bitme aşamasına geldi. Edirne Belediyesi Recep Gürkan’ın talimatıyla gece-gündüz demeden çalışan ekipler bir ilke daha imza attı.

Çalışmaları sürekli yakından takip eden Başkan Gürkan, Başkan Yardımcısı Yaver Tetik’le birlikte yerinde incelemeler yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Gürkan; “Geçtiğimiz günlerde Kayalıköy ve Süloğlu barajlarının isale hatlarını birleştirdiğimiz Küküler köyünde montajları tamamlanan kelebek vana , bypass hatları ve vantuzlar için yapılan vana odalarının yapım işlerini yerinde kontrol ettik.” dedi.

 809 total views,  17 views today

Next Post

GÜRKAN: “KADINA KARŞI ŞİDDETİ, CİNAYETİ, TECAVÜZÜ LANETLİYORUZ”

Edirne Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısı, Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Recep Gürkan, 5 Aralık Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilmesine, kadın cinayetlerine ve COVİD-19 salgını gibi birçok önemli konuya dikkat çekti. COVİD-19 tedbirleri kapsamında halka kapalı olarak düzenlenen Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp