Hırsız, Polis Otosuna Çarptı, Yaralanan Ailesini Bırakıp Kaçtı

admin

Edirne’de roman vatandaşların talikalarla yaptığı hırsızlık olayları devam ediyor. Edirne Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğünün hırsızlıkları önlemek maksadıyla talikalara uygulanan tescilleme işlemlerine rağmen hırsızlıkların ardı arkası gelmiyor. Yeniimaretteki bir depodan elektrik ve telefon kabloları çalan talikalı şahıslar polis otosuna çarptı.

Yeniimaret semtindeki bir depodan at arabası ile elektrik ve telefon kablolar çalan romanlar ihbar üzeri olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gitmek polis ekipleri Sarayiçi Balkan Şehitliği girişinde talika ile karşılaştı.

Polisin dur ikazına uymayan üzerinde çalıntı kablolar ve 3 kişinin bulunduğu talika ekip otosuna çarptıktan sonra devrildi. Ekip otosunda maddi hasar meydana gelirken devrilen talika üzerinde bulunan bir kişi yaralandı. Devrilen Talikayı düzelten küçük yaştaki zanlı ise olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerinin kovalamacısı sonucu Acı Çeşme mezarlığı civarında talika yakalanırken üzerinde küçük yaştaki şahıs kaçtı.

Polis otosuna çarptıktan sonra devrilen talikada bulunan şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken çalıntı malzemeler sahibine teslim edildi. Kovalamaca sonucu yakalan talika ise otoparka çekildi.AW000469

 187 total views,  2 views today

Next Post

Üniversiteli Kadınlar Derneğinden Göç Belgeseli

Türk  Üniversiteli Kadınlar Birliği Edirne Şubesin tarafından Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte  ailelerin  göç sorunu  ve    bu göç sırasında kadınların  yaşadığı zorluklar belgelendi. Bu günleri kapsayan   fotoğraf sergisi açıldı . Etkinliğe Edirne Valisi Hasan Duruer ve kadın dernek temsilcileri katıldı. Burada bir konuşma yapan  TÜKD Edirne Şube  Başkanı  Mimar  Ezgi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp