Hızlı Tren Projesi bilgilendirme toplantısı yapıldı.

admin

54 km.si Edirne il sınırları içinde bulunan Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Hızlı Tren Projesi bilgilendirme toplantısı Edirne Valisi Ekrem CANALP başkanlığında yapıldı. Devecihan Kültür Merkezinde yapılan toplantıya Vali Ekrem CANALP’in yanı sıra TCDD Genel Müdürü Ali İhsan UYGUN, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Nedim YEŞİL, ilgili kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.

“Vali Canalp’e Ziyaret”

Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Hızlı Tren Projesi toplantısı için İlimizde bulunan TCDD Genel Müdürü Ali İhsan UYGUN ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Nedim YEŞİL Edirne Valisi  Ekrem CANALP’i makamında ziyaret etti.

 621 total views,  2 views today

Next Post

KARAMOLLAOĞLU; “TARIM BAKANI’NIN TARIMLA ALAKASI YOK”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısını, bazı programlara katılmak için geldiği Edirne’de il başkanlığında yaptı. 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla basın toplantısını medya buluşması şeklinde gerçekleştiren Karamollaoğlu, bugün dolayısıyla “gerçekleri özgürce yazabilen bir basın” vurgusunda bulundu. Temel Karamollaoğlu gündeme dair değerlendirmelerde bulunduktan sonra gazetecilerin sorularını da cevapladı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp