HOŞ GELDİN 2019

admin

Edirneliler, Edirne Belediyesi’nin Saraçlar Caddesi ve Barış Parkı’nda düzenlediği yılbaşı konseriyle 2019’u karşıladı. Soğuk havaya aldırış etmeyen Edirneliler, büyük bir coşkuyla 2019’a girdi. Havai fişek gösterileri ise adeta tüm kenti büyüledi.

Edirne Belediyesi kentin farklı iki noktasında düzenlediği konserlerle yeni yıl coşkusunu sokaklara taşıdı. Saraçlar Caddesi’nde Dj Anıl Nacarel’in çaldığı şarkılarla başlayan konser, Onur Kurt ve Orkestrası ile Ar Müzik Orkestrası’yla devam etti.

Yılbaşı konserlerinin ikinci durağı ise suni gölet olarak da bilinen Barış Parkı oldu. Dj Erdem Yeşilimsi ile başlayan konserde Şahin Cevizli ve Orkestrası ile Simay Keser ve Orkestrası sahne aldı.

Edirneliler, soğuk havaya rağmen konser yapılan alanlara gelerek yeni yıl coşkusuna ortak oldu. Edirne Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ise tüm kenti adeta büyüledi.

 

 134 total views,  2 views today

Next Post

2019’da yine çok çalışmaya devam ediyoruz.

Edirne Belediyesi  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri 2019’un ilk gününde de çalışmalarına tüm hızıyla devam etti. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın önderliğinde kentin refahı ve huzuru için tüm birimleriyle çalışmaya devam eden Edirne Belediyesi vatandaşların büyük takdirini toplamaya devam ediyor. 2018 Yılı içerisinde şehir merkezinde meydana gelen su patlağı ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp