Hurda araçları bulunanlar dikkat!

admin

Edirne Belediye Başkanlığı Trafik Zabıta Ekipleri tarafından, hurdaya bırakılan araçların toplanması işlemleri, Temmuz-Ağustos aylarında da devam edecek.

Edirne Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Belediye Trafik Zabıta Ekipleri tarafından, Şehir Merkezinde, yol kenarlarında veya boş arazilerde vatandaşlara ait plakalı veya plakasız hurdaya bırakılan araçların trafik güvenliğini tehlikeye attıkları ve çevre kirliliğine sebep oldukları sebebiyle, bulundukları yerlerden çekici yardımı ile kaldırılması işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

hurda araçlar

Açıklamada, “Daha önce basın yoluyla kamuoyuna duyurduğumuz hurda araçların kaldırılmasına devam edilmektedir. Kamuya açık alanlarda terk edilmiş plakalı ve plakasız tüm araçlar, ilgili kurumların desteği ile, bulundukları yerlerden çekici yardımıyla kaldırılmaktadır. Bu çalışmamıza Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde devam edilecektir. Vatandaşlarımızın cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için bu durumda bulunan araçlarını kendilerinin kaldırmaları önemle rica olunur.” denildi.


hurda araçlar (1)

 

 10 total views,  2 views today

Next Post

Beykentli Üniversite Adaylarina Müjde

      Bünyesine geçtiğimiz yıl katılan Doğuş Üniversitesi ile birlikte eğitime yaptığı yatırımları arttıran Beykent Okulları, verdiği burslarla öğrenciler için iyi bir tercih olmaya devam ediyor. Beykent Üniversitesi’nde, Beykent Okulları mezunlarına yönelik sağlanan bursların bu yıldan itibaren, Doğuş Üniversitesi için de geçerli olacağı bildirildi. Beykent Okulları Kurucu Temsilcisi Fatma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp