Hüsamettin Çöl’ün Özverisi Sedefçi’nin Gözünden Kaçmadı

admin

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Önce ki gün Belediye Meclis Salonunda düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada; Edirne Belediyesinin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde, gecesini gündüzüne katarak, başarılı ve özverili çalışmasından dolayı Hüsamettin ÇÖL’ü ödüllendireceğini açıklayarak; Hüsamettin ustanın  TOKİ’de yapılan Park çalışmasında ve Taraftar Heykelinin bulunduğu yerde gösterdiği özverili çalışmaları takdir ediyorum.  Belediye Başkanı olarak Hüsamettin ustaya ödül vereceğiz.  Kendisine 24 saat yetmiyor. Nerdeyse günde 30 saat çalışıyor.  Özellikle Ramazan ayında iftar yapmadan TOKİ’de yaptığımız parkta gece – gündüz çalıştı. Emek verdi.  Kendisini tekrar kutluyorum. Bu çalışkanlık, tüm personelimize örnek olsun” demişti.

husamettin

DSC_0170

Hüsamettin ÇÖL’ün ekip arkadaşlarıyla birlikte özverili çalışmasını ve akıttığı alın terini  Fırınlar Sırtında ki  TOKİ’de  Edirne Belediyesi tarafından yapılan Parkta, yerinde  görüntüleyen Haber Merkezimiz Emektar Ustayı ve arkadaşlarını kente yapılan hizmetlerde verdiği emeklerden dolayı kutladı.

DSC_0178

DSC_0179

Hüsamettin ÇÖL’ün başarılı çalışmaları Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin gözünden de kaçmamış ve Başkan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışkan insanı Çöl’ü ödüllendirme kararı aldı.

 

DSC_0188

 15 total views,  2 views today

Next Post

Rektör YÖRÜK Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yener Yörük’ün Borsaya gerçekleştirdiği ziyaret programında, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca, Meclis Üyemiz Ahmet Özmen hazır bulundu.   Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir süre sohbet eden Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yener Yörük, yeni göreve başlayan Meclis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp