Huzurevinde anlamlı babalar günü

admin

Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Serdar BAKIR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ,  İl Genel Meclisi üyesi Recai KOÇAŞLI, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin BİLGİÇ ve Edirne’de Barınan Yaşlıları Koruma Derneği Başkanı Hacer ÖZEK  Edirne Merkez Huzurevini ziyaret ederek, huzurevinde barınan yaşlıların Babalar Gününü kutladı ve  çeşitli hediyeler verdiler.

Huzurevinde anlamlı babalar günü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Babalar günü nedeniyle huzurevinde barınan yaşlılarımızı ziyaret ettiklerini belirten heyet üyeleri oturma salonunda bulunan bütün yaşlılarla tek tek tokalaşarak bir süre sohbet ettiler. Rahatsızlığında dolayı salona inemeyen yaşlılar ise odalarında ziyaret edilerek babalar günleri kutlandı.

Büyüklerimizle birlikte olmak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek bizim için ayrı bir mutluluk diyen Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır,  “Sizlere Valimizin selamını getirdim. Sevgi ve şevkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren babalarımız, yerleri asla doldurulamayacakken değerli varlıklarımızdır” dedi.

Huzurevinde anlamlı babalar günü (1)

 

 

 

 

 

 

 

Bu gibi özel günler, babalarımıza sevgimizi göstermek için birer vesile olmalıdır diyen İl Müdürü ÖZBAŞ “ Babalarımıza ne kadar sevgi ve saygı göstersek azdır. Özelikle yaşlılarımızın gönlünü kırmadan, görevlerimizi ne kadar yerine getirebilirsek o kadar mutlu olacağız. Bizler onlara olan şefkati bir gün değil, her gün göstermeliyiz. Yaşlılarımızın hepsinin gözleri yollarda, gelecek olan çocuklarını ve ziyaretçilerini bekliyorlar. Yaşlılarımızın yakınlarına seslenmek istiyorum, böyle özel günlerde yakınlarınızı yalnız bırakmayın.  Bu vesile ile başta şehit babalarımızın ve tüm babaların babalar gününü kutluyor, kendilerine uzun ömürler diliyorum” dedi.

Yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade eden huzurevi sakinleri de Allah Devletimizden ve Milletimizden razı olsun. Yapılan bu ziyaretler bizleri mutlu etmektedir diyerek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

 

 5 total views,  2 views today

Next Post

Selimiye’nin 24 saat açık olması esnafların yüzünü güldürdü

Ramazan nedeniyle Selimiye Camisinin 24 saat açık bulunması Edirne ekonomisine büyük katkı yapacağı belirtiliyor. Özellikle ramazan ayında yurt dışından Edirne’ye gelen turistlerin gece yarısı imsak saatinde de şehre geldiklerini camileri ziyaret etmelerinin ardından lokantalara giderek yemek yeme özellikle Edirne ciğerini tatma imkânı buldukları belirtiliyor. Bu konuda açıklama yapan Edirne Ciğerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp