Huzurevinde anneler günü

admin

Huzurevinde anneler günü (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç, Edirne Milletvekili Rafet  Sezen,  Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, çocuk sitesindeki koruma ve bakım altındaki çocuklarla birlikte huzurevindeki yaşlı anneleri ziyaret ederek, anneler gününü kutladılar.

Huzurevinde anneler günü (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Huzurevinde kalmakta olan yaşlı annelerin, çocuklarla birlikte tek tek elini öpen heyet üyeleri annelere karanfil ve gül dağıtarak, uzun süre sohbet ettiler. Vali Vekili Beyazıt Tanç “Yaşlı bireylerimize ne kadar hizmet ve hürmet etsek azdır. Annelerimiz bizim başımızın tacıdır. Bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Anneler gününüz kutlu olsun. Mutlu ve huzurlu olun” diye konuştu.

Huzurevinde anneler günü (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yakın zamanda annesini kaybettiğini belirten Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Milletvekili Rafet Sezen, “Günlük koşturmaca içinde büyüklerimizin kıymetini çok fark edemiyoruz. Ancak kaybettiğimiz zaman ne kadar kıymetli, ne kadar değerli olduğunu anlıyoruz. Annelerimizin sevgi, şefkat ve merhamet dolu yürekleri hayatımız boyunca bizlere yol gösterici olmuştur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan yetiştiren, ahlak, fazilet ve şefkat gibi yüce duyguların sembolü olan annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Huzurevinde anneler günü (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vali Vekili, Milletvekili, Vali Yardımcısı, İl Müdürünün çocuklarla birlikte ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden yaşlılar, ilgililerle uzun süre sohbet ederek zaman zaman duygusal anlar yaşadılar. Çocukları görünce kendi torunlarını, kendi çocuklarını görmüş gibi olduklarını belirterek, ziyaretlerinden dolayı ilgililere teşekkür ettiler.

Huzurevinde anneler günü (2)

 87 total views,  2 views today

Next Post

Karayolu Trafik Haftası kutlanıyor

                Her yıl 9-15 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Trafik Haftası Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törenle başladı. Buradaki törene Vali  Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Jandarma Alay Komutanı Jan. Alb. Kamuran Ersan, Edirne Emniyet Müdürü  Armağan Adnan Erdoğan, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp