Huzurevinde “Atatürk’ü anma etkinliği”

admin

Edirne  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Huzurevlerinde, Yaşlılarımızın katılımı ile “Atatürk’ü Anma Etkinliği” Gerçekleşti.

Edirne Merkez Huzurevinde günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı Psikolog Elif ŞAHİN yapmış olup, ardından huzurevinde kalmakta olan yaşlılarımızdan; Emekli Öğretmen Sedat SAYAR Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin anılarını içeren bir konuşma yapmıştır. Kuruluş müdürü Tamer TAHMAZOĞLU da yaşlılarla ile günün anlam ve önemine dair konuşma yapmıştır.

İlimiz Uzunköprü İlçesinde bulunan Süleybe Şefik ÖZTÜRK Huzurevi Müdürlüğünde de anma etkinlikleri düzenlenmiştir.

Edirne Melahat Hulusi DATENİN Çocuk Evleri Sitesi ve Edirne Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Çocuklarımız “Atatürk’ü Anma Etkinliği” Gerçekleşti.

Edirne Melahat Hulusi DATENİN Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü bahçesinde; günün anlam ve önemine ilişkin bilgilendirmeyi Bakım Personellerimiz çocuklara aktarmıştır. Çocuk Sitesinde bulunan Atatürk büstü süslenerek, Atatürk ile ilgili resimler sergilenmiştir.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Bilgin ÖZBAŞ 10 Kasım Atatürk’ü anma günü kapsamında yayınladığı mesajda ise;

“Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 79.yıl dönümünde saygı minnet ve rahmetle yâd ediyorum” dedi.

 283 total views,  2 views today

Next Post

İnşaat Mühendisleri Odası İmar Palanlarına itiraz etti

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Edirne Temsilciliği’nden yapılan yazılı açıklamada,  03.10.2017 tarih ve 2017/183 sayılı Belediye Meclisi Kararı ile askıya çıkan Kavgaz, Kimyalar ve Dörtkaya Mevkii Revizyon ve İlave Uygulama İmar Planlarına 15 madde içerisinde belirtilen gerekçelerle itiraz ettikleri belirtildi. Açıklamada;  “Yaptığımız itirazda söz konusu planların; eksik ve hatalar içerdiği, kentin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp