İçme suyu şebeke inşaatı temel atma töreni yapıldı

admin

İçme suyu şebeke inşaatı temel atma töreni yapıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ TARİHİNİN EN BÜYÜK PROJESİ OLAN İÇME SUYU ŞEBEKE İNŞAATI TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

             Uzunköprü  belediyesince yapılan açıklamada, “İlçemizin içme suyu problemini çözecek en büyük yatırım olan şebeke inşaatı temel atma töreni 16 Ağustos 2016 Salı günü Mazhar Müfit Kansu parkında saat 14.30’da yapıldı.

İçme suyu şebeke inşaatı temel atma töreni yapıldı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü Belediyesi şehir içi içme suyu inşaatı işi, 4000 tonluk şehir deposu, Hudut Taburu sınırına HDPE boruların döşeme işinin tamamlanmasının ardından şehir merkezindeki çalışmalar da Cumhuriyet Mahallesinde devam ediyor. Projede ; Uzunköprü’ içerisine 160 km şehiriçi boru döşenmesi , pompaj sistemlerinin ve binasının yenilenmesi , 2 adet su deposunun büyük çapta tadilatı da yer almaktadır.

İŞBİLEN, “Uzunköprü için çalışmaya, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını çözmeye devam ediyoruz. Bu yatırımla birlikte su konusunda bugüne kadar yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıracağız” dedi.

İçme suyu şebeke inşaatı temel atma töreni yapıldı (3)

 72 total views,  2 views today

Next Post

Türkiye’de ilk boğaz köprüsü

                Ülkemizde ilk boğaz köprüsü 1817 yılında Balıkesir İli Ayvalık ilçesine bağlı Cunda adası ile Lale adası arasında açılmış. Bu arada köprüyü genişletme çalışmaları devam ediyor. Özellikle yaz günlerinde bu adalar turist akınına uğruyor. Adadaki lokantaların doğal ürünlerden hazırladıkları yemekler ve balıktan oluşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp