II. Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları sona erdi

admin

Bu yıl ikincisi düzenlenen Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları, 14 Mayıs 2014 tarihinde Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi. Yurt dışından Bosna-Hersek, Karadağ, Kosova, Bulgaristan, Yunanistan ile ülkemizden İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’den toplam beş yüze yakın özel gereksinimli sporcu, iki gün süren basketbol, yüzme, bocce ve atletizm branşlarında düzenlenen yarışmaları tamamlayarak büyük bir coşkuyla kupa ve madalyalarını alarak ülkelerine ve şehirlerine uğurlandılar.

Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (1) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (2) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (3) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (4) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (5) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (6) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (7) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (8) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (9) Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunlar (10)

 218 total views,  2 views today

Next Post

Uluslararası Bilişim Olimpiyatı’nda fatih Kolejinden büyük başarı

Edirne Fatih Koleji 8. sınıf öğrencilerinden Mete alp BAHADIR Uluslararası Bilişim Olimpiyatı’nda ( E-biko ) Web Tasarım kategorisinde Osmanlı Darulşifaları isimli proje ile Bronz Madalya alarak Dünya 3. sü oldu. Bu sene 10.su düzenlenen E-biko ‘ya 39 ülkeden toplam 2 bin 493 proje katıldı. Ön eleme sonucu finale 128 proje kaldı. Yarışmanın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp