İki Dernek DSİ’dekiiftarda buluştu

admin

Dünyam Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği ile Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği Edirne Şubesinin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeği DSİ Sosyal Tesislerinde yapıldı.

İki Dernek Dsi’dekiiftarda buluştu (1)

 

 

 

 

 

 

 

Vali Yardımcısı Salih Altınok, Yunanistan Edirne Konsolosu Evi Charitidou ,Sağlık İl Müdürü Muhsin Kişioğlu,Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hayrettin Karbuz,DSİ Bölge Müdürü Adil Sabancı, Müftü Yardımcısı Mehmet Karahan,Milli Eğitim Şube Müdürleri Fikret Merter,Yüksel Yazıcı,Milli Eğitim Müdürlüğü Uzmanı Hüseyin Çakırlar,Belediye Meclis Üyesi Melek Uzgör Yürük,Sv.Georgi Klisesi Rahibi Alexsandır Çıkırık,Bulgaristan Engelliler Derneği Başkan ve Üyeleri,Engelliler Derneği Üyeleri ve Okul Müdürleri ile misafirler katıldı.

İki Dernek Dsi’dekiiftarda buluştu (2)

 

 

 

 

 

 

 

İftarda şükür duasını İl Müftü Yardımcısı Mehmet Karahan yaptı. Dernek Başkanları Erol Adem Düzkes ve Sedef Durna yaptıkları konuşmalarda iftara katılanlara teşekkür ederek,iftara destek verenlere müteşekkür olduklarını belirtiler.Daha sonra ilahiler okundu.Bulgar misafirlerle sohbet edilerek birlik ve dayanışma gecesi gelecek ramazanda buluşmak üzere sona erdi.

 

 

 

 

 

 120 total views,  5 views today

Next Post

Temmuz ayı il koordinasyon kurulu toplandı

              Temmuz ayı İl Koordinasyon Kurulu Vali Dursun Ali Şahin’in başkanlığında Devecihan’da toplandı. Toplantıya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Vali Yardımcısı Salih Altınok, İlçe Kaymakamları,İlçe Belediye Başkanları, Daire Müdürleri ve Bölge Müdürleri katıldı. Vali Dursun Ali Şahin Daire Müdürlerinin verdiği brifingleri dinleyerek yapılan, yapılmakta […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp