İki maaş ikramiye ve mazot fiyatlarında indirim

admin

İl Başkanı Oktay Bozkurt, İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, İl ve İlçe Yönetimi  Milletvekili Adaylarının bir an bile yanından ayrılmadan, seçmenin tamamına ulaşmak için, hep beraber, gece gündüz demeden, Genel seçime  büyük bir tempo ile hazırlanıyor…

 

CHP Edirne milletvekili adayları  vatandaşların en çok ilgisini  dini bayramlarda iki maaş ikramiye ve mazot fiyatlarının 1,5 liraya indirilmesinin çektiğini. O nedenle  her gittikleri yerde  vatandaşlardan büyük katılım olduğunu belirttiler.

CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

İl Başkanı Oktay Bozkurt, İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, İl ve İlçe Yönetimi  Milletvekili Adaylarının bir an bile yanından ayrılmadan, seçmenin tamamına ulaşmak için, hep beraber, gece gündüz demeden, Genel seçime  büyük bir tempo ile hazırlanıyor…

CHP’ Edirne Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Gürkan Güneser, beraberinde İl ve merkez ilçe başkanı ve partililer olduğu halde ilin dört bir yöresinde ziyaretlerini sürdürüyor. Gittikleri yörelerde coşku ile karşılanan CHP milletvekili adayları halkın en çok ilgisinin Çiftçilere verilecek ucuz mazot ile emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramlarında verilecek Çift maaş olduğunu belirten CHP milletvekili adayları “CHP’nin seçim programı halkımızın istekleri doğrultusunda hazırlandığı için halkın karşısına göğsümüzü gere gere çıkıyoruz.  Partimizin vaatleri partimizin dışında vatandaşlarımızın da dikkatini çekiyor.  Tüm kesimlerden büyük ilgi görüyoruz. Bu ilginin oya dönüşmesi ile Edirne’de oylarını en çok arttıracak ve iktidara yürüyecek parti CHP olacaktır “ dediler.

CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (5)

 

 

 

 

 

 

 

SOSYAL ETKİNLİKLERDE ÖN PLANDA 

Öte yandan CHP milletvekili adayları  sosyal faaliyet gösteren  derneklerin de toplantılarına katılıyor. Bu amaçla Cumhuriyet Kadınları Derneğinin toplantısına katılarak partisinin her zaman kadınların yanında olduğunu ifade etti. Güneser,  Atatürkçü Düşünce Derneğini ziyaret etti. Güneser burada yaptığı konuşmada CHP’nin vaat ettiklerinin kaynaklarının hazır olduğunu bazı çevrelerin para hortumlarının kesileceğini kaydederek bu seçimin çok önem taşıdığını seçime her vatandaşın giderek oy kullanması gerektiğini ifade etti.

CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (4)

 

 

 

 

 

 

 

GÜNESER ENLGLLİLERLE OMUZ OMUZA

Güneser Engeller Haftası nedeniyle 25 Kasım Stadından başlayıp Edirne Belediyesi önüne kadar devam eden yürüyüşte Engellilerle birlikte yürüdü.  Güneser; “ engeli vatandaşlarımızın engelsizler gibi yaşamaları için gereken yapılacaktır” dedi.

CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (1)

 

 

 

 

 

 

 

Güneser emekli öğretmenler derneğini de ziyaret ederek Eğitim emekçilerine partisinin seçim bildirgesini açıkladı. Emekli öğretmenlerin her zaman CHP’nin yanında olduğunu, Eğitimdeki yozlaşmanın CHP iktidara geldiğinde gerçek çağdaş eğitimin uygulanacağını ifade etti. İktidar partisinin CHP’ye yönelik suçlamalarına cevap verme dahi gereğini duymadıklarını gittikleri yerlerde sadece kendilerinin yapacakları hizmetleri anlattıklarını belirten Güneser” Halkımız bu kez CHP iktidarı yaşanacak bir Türkiye’ye kavuşacaktır” diye konuştu. Güneser, Çilingirler Çarşısı ve Saraçlar Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret etti. Dertlerini dinledi. Partisinin programını açıkladı.

 

CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (3)

 

 

 

 

 

 


CHP ADAYLARINA DUR DURAK YOKK (2)

 119 total views,  2 views today

Next Post

26 Ülkenin öğrencileri ülkelerini tanıttı

Bu yıl 8.si gerçekleşen öğrenci buluşmanın Edirne ayağı Trakya Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerin katılımı ile Eski Cami önünde gerçekleşti. Eski Cami önünde yapılan toplantıya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  milletvekili adayları Şemsettin Emir, , Ali Erhan Demirkıran, Trakya Uluslararası Öğrenci Dereneği Başkanı Hakan Çalışkan Türkiye Gençlik Vakfı Edirne İl Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp