İkisi de Belediye Başkanı Aday Adayı

admin

hakan_inci

Edirne Belediyesinde CHP Belediye Meclis üyesi olan Hakan İnci’nin bir süre önce Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adayı olmasının ardından, Yine Edirne Belediyesinde Ulaşım Hizmetleri Müdürü olan  Erdal Uygun da  Kırklareli’nin  Vize ilçesinden CHP Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Edirne Belediyesinin bünyesinden iki değerli isimin Belediye Başkan aday adayının olması belediye içinde sevinçle karşılandı.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi yanında yetişmiş iki değerli ismin aday olması  ve Yerel seçimi kazanması durumunda Sedefçi’nin tecrübelerinden istifade edecekleri belirtildi.

Malatya’nın CHP’den tek belediye başkan aday adayı olan Meclis Üyesi İnci “ Edirne belediyesinde çalıştığım sürede Belediye Başkanımız ve  meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte yararlı hizmetler yaptığımız inancındayım. Burada edindiğim deneyimlerimi Malatya’da da uygulamak istiyorum. Malatya’da belediye başkanlığını kazandığım takdirde ilk işim Edirne ile Malatya arasında ticari ilişkilerini arttırmak olacaktır. Malatya’yı hak ettiği noktaya taşımak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

DSC_0776

Öte yandan,  Kırklareli Vize İlçesinden CHP Belediye Başkan aday adayı olan Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun da Vize ilçesinin şu andaki belediye Başkanının DYP’li olduğunu, amacının sosyal demokratların çoğunlukta olduğu bir ilçeye CHP’nin belediye başkanlığını kazandırmak olduğunu belirterek; “Edirne belediyesinde belediyecilik deneyimimiz oldu. Kentin ulaşımı ve diğer hizmetleri konusunda yararlı hizmetler yaptığım inancındayım. Bu birikimimi kendi ilçem Vize’de de uygulamak ve ilçeme yararlı olmak amacındayım” değerlendirmesinde bulundu.

 160 total views,  2 views today

Next Post

Aday Adaylarına “Çevreyi Kirletmeyin” Uyarısı

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, seçim çalışmalarının başladığı bu günlerde, aday adaylarının çevre temizliği konusunda duyarlı olması gerektiğini belirtti. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla özelikle Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olan bazı kişilerin çevre kirliliğine özen göstermeyip, belediye otobüs duraklarına ve elektrik direklerine afiş yapıştırdıklarının görüldüğünü ifade […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp