İl Başkanı AKMEŞE; “Kutlu yürüyüşe devam” dedi

admin

İl Başkanı AKMEŞE; Kutlu yürüyüşe devam dedi (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, “22 Mayıs’ta bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz” dedi.

İl başkanlığında düzenlenen toplantıda, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun büyük hizmetlerde bulunduğunu ifade ederek, “Bu bir bayrak yarışıdır, Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni genel başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde genel başkanımız, genel başkan ve başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni genel başkanımız ve başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir. 22 Mayıs Pazar günü yapılacak kongrede seçilecek olan genel başkanımızla birlikte, bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz.”Dedi.

İl Başkanı AKMEŞE; Kutlu yürüyüşe devam dedi (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti kongrelerinin daima demokrasi şöleni havasında geçtiğini ifade eden Akmeşe, “AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız. Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

 

 85 total views,  2 views today

Next Post

Öğrenciler bisikletlerini teslim aldı

      “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı” kapsamında,  407 öğrenciye bisiklet dağıtımı yapıldı. 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bahçesinde Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve illerde Halk Sağlığı Müdürlükleri tarafından yürütülen program kapsamında çocuk ve gençlere fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırmak amacıyla bisiklet dağıtım töreni düzenlendi.Törene Edirne Valisi Mehmet Tekinarslan,Trakya Üniversitesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp