İL BAŞKANI MURAT ER; “TAM DEMOKRATİK TÜRKİYE İÇİN,
TAM DEMOKRATİK TEK SİYASİ PARTİ İKTİDARA YÜRÜYOR.

admin

Trükiye Değişim Partisi Edirne İl Başkanı Murat Er yaptığı açıklamada; “Türkiye Değişim Partisi olarak 19 Eylül Pazar günü tüm il binalarımızda partimize üye olan tüm herkesin oy kullanacağı bir eğilim yoklaması yapılarak genel başkan adayımız belirlenecektir. Bu şu anlama gelmektedir. Türkiye Değişim Partisinin Genel Başkanını delegeler değil partiye üye olan herkes seçmektedir.
Bu tam demokrasidir. Bu Genel Başkanın koltuk sevdalısı değil; ÜLKE, VATAN sevdalısı olması demektir.
Bu bağlamda 19 Eylül Pazar günü Edirne İl binamızda saat 14:00 ten itibaren seçim sandığımız kurulacak, divan kurulumuzun huzurunda eğilim yoklamamız yapılacaktır.


Türkiye’de siyasi tarih açısından ve tam demokrasi açısından bu önemli güne tanıklık etmek için tüm basın mensuplarımızı il binamıza bekliyoruz. Sizlere buradan bugün şu önemli cümleleri kuracağım; PAZAR GÜNÜ HERKES BULUNDUĞU İLDE TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ İL BİNSINA GİTSİN VE TARİHE TANIKLIK ETSİN VE O GÜN BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKSİN ÇÜNKÜ BU KARELER KISA BİR ZAMAN SONRA ÇOK DEĞERLİ OLACAK. BİR İKTİDARIN BELGELESİ HAZIRLANIRKEN, TAM DEMOKRATİKLEŞEME SÜRECİ TÜRKİYE ‘DE NASIL BAŞLADI DİYE SORDUKLARINDA CEVABI BU KARELER İLE VERİLECEKTİR.
Türkiye’de 27 Eylül sabahı herkes farklı bir şekilde uyanacak, yeni bir lider, yeni projeler, yeni bir iktidarın doğuşu ile uyanacak.
26 Eylül de ki BÜYÜK KURULTAYIMIZA da Edirne’den 2 otobüs ve bir çok araç ile giderek bu değişime, Türkiye’nin yeni iktidarına, tam demokratik Türkiye Değişim Partisinin ayak seslerini duymaya sizleri de davet ediyorum.”dedi.

 559 total views,  8 views today

Next Post

EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP: “KADIN GİRİŞİMCİLER KOOPERATİFLERİMİZİN SAYISINI ARTTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp’in destekleri ile il genelinde kurulan Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifleri Ahilik Haftası nedeniyle Saraçlar caddesinde el emeği göz nuru ürettikleri ürünlerin satışlarının yapıldığı stanttı açtılar. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören stantları ziyaret eden Edirne Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp