İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT’tan Özbaş’a ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ’ı makamında ziyaret ederek, ortak çalışma alanına giren konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İlimizdeki çocuk suçluluğu, küçük yaş evliliklerin sonlandırılması, kadına yönelik şiddetin önlenmesi, ücretsiz ulaşım; yaşlı, engelli ve şehit yakınları ile gazilere yönelik hizmetlerin sürdürülmesi kapsamında, ortak hareket edilmesi gereken konuların ele alındığı ziyaret sonrası İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesinde Koruma ve Bakım altında bulunan çocuklarımız ile buluştu.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Kurumsal katkılarından ve ziyaretinden dolayı Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT’a teşekkür etti.

 336 total views,  2 views today

Next Post

2018 Yılının İlk Meclisi Toplandı

Edirne Belediye Meclisi Ocak Ayı Olağan Toplantısı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Edirne Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen meclis toplantısının öncesinde söz alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm meclis üyelerinin yeni yılını kutlayarak, 2018 yılının Edirne’ye, Türkiye’ye ve tüm insanlığa huzur, barış, sağlık, mutluluk ve özgürlük getirmesini diledi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp