İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi BAŞTUĞ’dan Başsağlığı mesajı

admin

İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi BAŞTUĞ yaptığı açıklamada; “14.04.2014 tarihinde 2. Sınıf Emniyet Müdürümüz Ertan Nezihi TURAN, Edirne İl Merkezinde meydana gelen polise silahla saldırı olayı neticesinde, olaya müdahale eden görevli Polis Memurlarına ataş açan şüphelinin yakalanması amacıyla yapılan operasyonu bizzat yönettiği esnada rahatsızlanarak kaldırıldığı Edirne Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Görev Şehidi olmuştur.

ertannezihiturankpk

1991 yılında başlayan meslek hayatı boyunca Emniyet Teşkilatında muhtelif görevlerde yer almış Merhum Meslektaşımız, evli ve iki çocuk babası olup eşi Velda TURAN müdürlüğümüz kadrosunda Polis Memuru olarak görev yapmaktadır.

Cenazesi 15.04.2014 günü saat 10.00’ da Valilik önünde yapılacak törenin ardından Tekirdağ İli Rüstempaşa Camii’nde ikindi namazına müteakip Eski Mezarlığa defnedilecektir.

İl Emniyet Müdür Yardımcımız Ertan Nezihi TURAN 28.05.1969 yılı Eskişehir doğumlu olup Tekirdağ İli Merkez Ortaca Köyü nüfusuna kayıtlıdır.

 

İlk orta ve lise öğrenimini memleketi olan Tekirdağ ilinde tamamladıktan sonra 25.07.1991 yılında Polis Akademisinden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesi ile Ankara İline atanmıştır. Sırasıyla 1995-1997 yıllarında Mardin, 1997-2000 yılları arasında Kırşehir, 2000-2010 yılları arasında Kırklareli, 2010-2013 yılları arasında Erzurum Emniyet Müdürlüklerinde görev yapmış, son olarak da 19.08.2013 tarihinde İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak Edirne İlimizde göreve başlamıştır.

Tüm Teşkilatımızın ve Ailesinin BAŞI SAĞOLSUN…” dedi.

 137 total views,  2 views today

Next Post

KOMŞUDAN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEYİMİZ VAR

ETSO bir başarıya da imza atıyor. Bugüne kadar esnafın sorunları ve çözüm yolları, kentimizin tanıtımı konusunda üstün başarı gösteren. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ,Bu başarısını Turizm konusunda desteği ile de sürdürüyor. Traklar Konusunda hazırlanma aşamasında Avrupa Birliğine sunulacak olan proje ile ilgili envanter çalışmaları başladı. Trakya’nın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp