İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’a Taziye Ziyareti

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç ve Mehmet Özkan ile Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Edirne İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ makamında ziyaret ederek taziyede bulundular.

 emniyet müdürü-edesob-şofder-esob

       Edirne ESOB Heyeti, 14 Nisan 2014 günü İlimizde meydana gelen olaya müdahale ederken görevi başında şehit olan 2.Sınıf Emniyet Müdürü Şehit Ertan Nezihi Turan için İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’a tüm esnaf ve sanatkarlar adına taziyelerini bildirdiler. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Müdürümüzün şehit oluşu bizleri derinden üzmüştür. Edirne halkı olarak bizler daima emniyet güçlerimizin yanındayız. Edirne esnaf ve sanatkârları adına sizin nezrinizde tüm emniyet teşkilatımıza başsağlığı diliyoruz.” Dedi.

 

Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ çok sevdikleri görev arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsü içerisinde olduklarını belirtti.

 323 total views,  2 views today

Next Post

Novi Pazarlı İzciler Edirne’de

Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) tarafından Çanakkale’de “Dedeciğim Ben Geldim” temasıyla düzenlenen Uluslararası Çanakkale Milli Bilinç Kampına katılan Sancak Novi Pazar İzci Grubu Edirne’de tarihi turistik yerleri gezdi. Türkiye İzcilik Federasyonunca,  57. Alayın taarruz öncesinde karargâh olarak kullandığı Kocadere köyü yakınlarındaki yerde düzenlenen Milli Bilinç Kampında 4 gün kalan 62 kişilik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp