İl Genel Meclis Başkanı Geçmiş’ten Süloğlu’na Ziyaret

admin

Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet GEÇMİŞ, İl Genel Meclis Üyeleri  Mehmet UZUN ve Zafer BAHŞİ ve CHP Süloğlu İlçe Başkanı Önder CİN, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret etti.

Gazetemize açıklama yapan İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Süloğlu ilçemizdeki köyleri ve merkezdeki il özel idaresinin yatırımları ile ilgili ziyarette bulunduk. Süloğlu Belediye başkanımız Sayın Mehmet Ormankıran’ı ziyaret ederek, Süloğlu ilçesinin sorunları hakkında karşılıklı müzakerede bulunduk. Bu arada Süloğlu’nda doğalgaz çalışmaları var. Başkanımız bizden asfalt kırığı talebinde bulundu. Ama bu talebini yerine getiremedik. Başkanımıza her türlü konuda yardımcı olacağımızın sözünü verdik. Başkanımız çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçede güzel gelişmeler ve büyük yatırımlar var. Aynı zamanda Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da büyük destek verdiği ÇOK AMAÇLI DÜĞÜN SALONU”nun inşaatının hızlı bir şekilde devam ettiğini gördük. Mutlu olduk. Süloğlu kabuğunu yırtmış. Çalışmalarına devam ediyor. Bizlerde bu çalışmalardan dolayı çok mutlu olduk. Çeşitli müzakerelerde bulunduk. Büyük şehir olma yolunda ilerleyen Edirne’de yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Güzel bir sohbet oldu.        

Süloğlu ilçemize vekalet eden Lalapaşa Kaymakamı Sn. Şenol Öztürk’ü makamında ziyaret ettik. Kendisi ile Süloğlu ve Lalapaşa’nın ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.   

 

 

Daha sonra Süloğlu Keramettin köyünde yapılmakta olan doğal arıtma tesisinde meclis üyelerimizle beraber incelemelerde bulunduk. Köyümüzde vatandaşlarla konuşup onlara konu hakkında bilgiler verdik. Artık biyolojik arıtmadan vazgeçiyoruz.” Dedi.

 

 70 total views,  2 views today

Next Post

TMO’da Ötekileştirme Siyaseti İşliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, haksız yere işten çıkartılan 283 TMO işçisinin hakkını aramaya devam ediyor. CHP’li Gaytancıoğlu, işe dönüş için mahkemeye dava açan ve bu davaları kazanan taşeron işçilerini tekrar işe almayan TMO’yu bir kez daha gündeme getirdi.   TMO Taşeron İşçilerinin İş Haklarını Geri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp