İl Genel Meclis Üyelerinden İmamoğlu’na Şapkalı Destek

admin

CHP Edirne Eski İl Genel Meclis Üyeleri Asım Uyguner ve Erdal Akgün, 23 Haziran Tarihinde gerçekleşecek olan İstanbul Büyük Şehir Belediye Seçimleri nedeniyle Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olan CHP Büyük Şehir belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek amacıyla vatandaşlara üzerinde “Her şey Çok Güzel Olacak” yazılı şapka dağıttı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı asım-uyguner-erdal-akgün-ekrem-imamoğlu-destek-8.jpg

CHP Edirne Eski İl Genel Meclis Üyeleri Asım Uyguner ve Erdal Akgün’ün üzerinde “Her şey Çok Güzel Olacak” yazılı dağıttığı şapkalar Edirne’de büyük ses getirdi.

80 Milyon kişi 8 Milyon seçmene kilitlendi.

Gazetemize açıklama yapan Asım Uyguner; Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yapılan haksızlığa halkımız açıkça tepkisini göstermeye başladı ve dalga dalga yayılmaya devam ediyor. Şu anda 80 Milyon kişi 8 Milyon seçmene kilitlendi. Demokrasi diyenler kazanacak ve her şey güzel olacak. Erdal arkadaşımızla birlikte İmamoğlu’na destek için İstanbul’dan gelen misafirlerimize üzerinde  “Her şey Çok Güzel Olacak” yazılı şapka dağıttık.  İlçelerden de şapka istemeye gelen vatandaşlarımız oldu. Tabi bizim bu kampanyamızı gören Edirneliler şapkalara büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık olarak 5.000 adet şapka dağıttık. 23 Haziran seçimlerinde halkımız gereken tepkiyi mutlaka verecektir. İmamoğlu tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapacaktır. Biz de Edirne’de çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. İstanbul’daki yakınlarımızı, dostlarımızı arayıp onlarla seçim çalışması yapıyoruz. İnanın AKP’ye oy veren vatandaşlar bile artık İmamoğlu’na yapılan haksızlığı hazmedemiyor ve sandıkta İmamoğlu’na destek vereceğini söylüyor. Türkiye’de  İmamoğlu’na çığ gibi büyüyen bir destek var. İşte bakın Bayramda İmamoğlu’nun Karadeniz turunu hepimiz takip ettik. Karadenizliler İmamoğlu’na büyük destek verdi ve onu bağrına bastı. Bu gelişmeler Türkiye’nin her yerinde yaşanmaktadır. Biz de Edirneliler olarak tüm halkımızla tek yürek olduk ve İBB’nin seçilmiş Belediye Başkanımıza her türlü desteği  vermeye devam ediyoruz.” Dedi.

 530 total views,  2 views today

Next Post

“Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programı Radyo Su’da

Edirne Ticaret İl Müdürlüğü, gerek piyasadaki fiyat etiketi denetimleriyle gerekse Tüketici Hakem Heyeti çalışmalarıyla tüketicilerin çıkarlarını korumaya yönelik çabalarını sürdürmektedir. Tüketicilerin aydınlanmalarını sağlamayı amaç edinerek tanıtım ve bilinçlendirme faaliyetlerini sürdüren Edirne Ticaret İl Müdürlüğü “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programıyla kitlelere ulaşarak hem üretici/satıcılarda sorumluluk bilincinin oluşmasına hem de eğitimli, bilinçli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp