İL Jandarma’dan Eğitime Büyük Destek

admin

Trafik haftası etkinlikleri kapsamında İl Jandarma komutanlığın bağlı jandarma Trafik Tim görevlileri ile Karayolları 11.Şube şefliği personelince, Tayakadın ilkokulu önüne öğrencilerin  güvenli bir şekilde okula geliş ve okuldan dönüş yapmaları için “Okul yaya geçidi ve Gerekli olan işaretlemeler”  yapıldı.

tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (15)

Milli Eğitim müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ile koordineli olarak yapılan trafik semineri sonrası karayolları personelinin tanzim ettiği okul geçidinin köy sakinlerinin de katılımıyla açılışı yapıldı ve öğrencilere jandarma trafik tim komutanı Güven Güler tarafından bizzat yerinde uygulamalı eğitim verildi.

tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (11)

Okul yöneticilerinin ve velilerin büyük beğenisini kazanan çalışma için vatandaşlarımız jandarma ve karayolları ekiplerine çok teşekkür ettiklerini ve çocuklarımıza hediye ettikleri bu geçidin karşıdan karşıya geçişlerde mutlaka kullanılmasının gerektiğini, ayrıca yol kullanıcısı olarak önce kendilerinin daha sonra diğer yol kullanıcılarının yayalara ve öğrencilere bu geçit bölümünde öncelik tanımalarının önemli olduğunu vurguladılar. Daha sonra faaliyetlerde başarılı öğrencilere jandarma görevlilerince hediyeler verildi.

tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (3) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (4) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (5) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (6) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (7) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (8) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (9) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (10)
tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (12) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (13) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (14)
tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (16) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (17) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (18) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (19) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (20) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (1) tayakadın trafik yaya geçidi - il jandarma3 (2)

 

 

 197 total views,  2 views today

Next Post

Şenliğin ikinci gününde ZAKKUM sahnedeydi

21. Kültür, Sanat ve 31. Spor Şenlikleri kapsamında 05 Mayıs 2014 Pazartesi günü üniversitemiz Balkan Yerleşkesi’nde kurulan konser alanında şenlik devam ediyor. Şenliklerin ikinci günü akşamında, Zakkum grubu bahar akşamının serinliğinde dinleyenleri müzikle coşturdu. Konser alanının, çevresinin ve alan dışına taşan kalabalığın büyük ilgi gösterdiği konserde Zakkum gönülleri fethetti. Şenlikler, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp