İl Kadın Girişimciler Emniyet Müdürü’nü Ziyaret Etti

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ve koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, Elmas Aslan Başkanlığında  İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’ın konuğu oldu.

 

Emniyet Teşkilatı’nın 168. Kuruluş yıldönümü dolayısyla İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’a gerçekleştirdikleri ziyaret esnasında, Kadın Girişimciler İcra Kurulu heyeti  çalışmaları  ve projeleri hakkında bilgi verdi.

 

Polis Teşkilatı, kuruluşundan günümüze kadar toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevini her koşulda büyük bir özveriyle yerine getirdiklerini  ifade eden Kurul Başkanı Elmas Aslan:” Emniyet Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümünü kutluyor, görev yapan personele başarılar diliyoruz” dedi.

 

Emniyet Müdürü Ceylan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyelerine yaptıkları çalışmalarda  başarılar diledi ve İl Emniyet Teşkilatı olarak İl  Kadın Girişimciler Kurulu ile işbirliğine giderek sivil halka yönelik proje geçekleştirmek istediklerini  dile getirdi.

 

İl Kadın Girişimciler Kurulu Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’ın ziyaretlerinin  ardından sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında  Huzurevi’ni ziyaret etti.

 

Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyelerinden oluşan 15 kişilik bir grup, Edirne Huzur Evi’ndeki yaşlılarımızı ziyarette bulunarak onlarla bir süre sohbet ettiler ve dertlerini paylaştılar.

 

Ziyaret programı kapsamında İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Uzman Odyometrist Şenay Şinikçi tarafından Huzur Evi’nde ki yaşlılara işitme testi yapıldı.Yine aynı program içeriğinde İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Nur Güzellik Salonu sahibi  İlknur Özcan   tarafından da  Huzur Evi’ndeki yaşlılarımıza  bay ve bayan saç kesimi hizmeti verildi.

 

Kurul Başkanı Elmas Aslan,bu tarz sosyal sorumluluk etkinlikleriyle de topluma hizmet etme amacında olduklarını söyleyerek: “Huzur Evi’nde büyüklerimize ziyarette bulanarak, onların morallerini yükseltmeyi amaçladık. Bu tür insanlık faaliyetleri ile büyüklerimizi unutmadığımızı, onların unutulmadıklarını gösterdik” dedi.

Huzur Evi sakinleri bu ince davranış karşısında çok duygulanıp şükranlarını dile getirerek bu ziyaretlerin devamını dilediler.IMG_9342

 163 total views,  5 views today

Next Post

Kocaeli Şehiriçi Taşımada Edirne’yi Örnek Alacak

Kocaeli şehir içi toplu taşıma kooperatifleri, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’ndan ETUS hakkında bilgi aldılar. Edirne Belediyesi Ulaşım Müdürü Erdal Uygun, ETUS Başkanı Serkan Oltandiken, Kent Kart Marmara Bölge Müdürü Burak Peksoy’unda hazır bulunduğu ziyarette, Kocaeli 5 nolu Şehir içi Toplu Taşıma Kooperatif Başkanı Mustafa Kurt, Kocaeli 13 nolu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp