İl Kadın Girişimciler Kurulu Uzunköprü’yü Ziyaret Etti

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin gerçekleştirilen seçimlerin ardından göreve gelen  yeni dönem Başkan ve Üyeleri Uzunköprü’ye tanışma ziyaretinde bulunarak Şubat ayı toplantılarını Uzunköprü’de gerçekleştirdiler.

İl Kadın Girişimciler Kurulu;  Kaymakam Uğur Kolsuz,  Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akalın’ı ve Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Yıdırım’ı ziyaret ederek, Kurul hakkında bilgiler verdiler.

 

Kurulun yeni dönem Başkanı  Elmas Aslan, Başkan Yardımcıları Berrin Tanyolaç, Leyla Çobanoğlu ve 12 kişiden oluşan Kurul  üyeleri ilk olarak Uzunköprü Kaymakamı Uğur Kolsuz’u ziyaret ederek, İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi hakkında bilgi vererek, kurulun tasarladığı projeleri anlattılar. Kurul Başkanı Elmas Aslan,iş dünyasında kadın sayısını arttıracak projeleri oluşturup, iş dünyasında  daha fazla yer almaları  için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

 

Trakya bölgesinin sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette,Kaymakam Uğur Kolsuz  Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapacağı  çalışmalara destek olacağını söyledi.

 

Kadın Girşimciler Kurulu, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaretlerinde de    Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akalın’la görüştü.  Uzunköprü TSO  Başkanı  Akalın  Kadın Girişimciler Kurulu’nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kurulun Şubat ayı toplantılarını Uzunköprü’de  gerçekleştirdiklerinden dolayı teşekkür etti. Akalın Uzunköprü TSO tarafından  gerçekleştirilen ve devam eden projeler, faaliyetler  ve bu güne kadar İlçe ekonomisine vermiş oldukları  destekler hakkında bilgi verdi.

 

Ziyaretlerin ardından İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi  Şubat Ayı toplantılarını Elmas Aslan Başkanlığında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirdiler.UZUNKÖPRÜ TİCARET ODASI ZİYARET

 134 total views,  2 views today

Next Post

Bahçeşehir Koleji Edirne İl Milli Eğitim Müdürü’nü Ziyaret Etti

Türkiyede bu yıl 8.si düzenlenen “First Lego Lig Robotik Turnuvaları” na katılmak üzere son hazırlıklarını tamamlayan Edirne Bahçeşehir Lisesi Robotik Kulübü öğrencileri geliştirdikleri projelerini tanıtmak amacıyla Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ı makamında ziyaret etti. Küreselleşen dünyada sosyal, paylaşımcı, teknolojiyi iyi kullanabilen ve yaratıcı gençlere kendilerini biraz daha geliştirme […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp