İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline Egzersiz yaptırıldı

admin

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün “İş Yeri Egzersizleri” faaliyetleri kapsamsında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline antrenörler tarafından egzersiz hareketleri yaptırıldı.

IMG_2978

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri Aşkın ARDA, Ender ÇAĞLAYAN, Yasemin BOZKURT ve Sportif Eğitim Uzmanı Mustafa KURT tarafından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline müdürlük toplantı salonunda egzersiz hareketleri yaptırıldı.

IMG_2985

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından , kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personeli hareketsiz yaşamın zararlarından korumak, sağlıklı yaşam için spor alışkanlığı kazandırmak amacıyla iş verimini düşürmeden yapılabilecek basit ve yararlı egzersizler tanıtılarak uygulamalı olarak gösterilmesi planlanmıştır.

IMG_2993

Bu kapsamda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline antrenörler ve uzman tarafından 35 adet egzersiz hareketi yaptırıldı. denildi.

 

 

 104 total views,  2 views today

Next Post

Ak Partiden Din Görevlileri Haftası Ziyareti

AK Parti İl teşkilatı yetkilileri din görevlileri haftası nedeniyle Diyanet- Sen’i ziyaret etti. B urada yapılan açıklamada; “Yer yüzündeki ilk cami, Mekke’deki Kabe’dir. Fakat dünyanın tüm cami ve mescitleri de Allah’ın evidir. Camiler, kendi iç amelimizle baş başa kaldığımız, manevi atmosferini soluduğumuz, Allah’a kulluk görevlerini yerine getirdiğimiz ve Müslümanlarla bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp