İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne ziyaret

admin

Hafta sonu gerçekleştirilen, Uzunköprü İlçesinde yapımı tamamlanan eğitim yatırımlarının toplu açılışı için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt ve Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz açılışın ardından Edirne’ye gelerek İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü personeli tarafından karşılanan Müsteşar Yardımcımız ve Din Öğretimi Genel Müdürü, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdürü Ersan Ulusoy, Kırklareli İl Millî Eğitim Müdürü Murat Aşım’ın katılımıyla, eğitime ilişkin bölgenin genel bir değerlendirilmesinin yapıldığı toplantı gerçekleştirdiler.

Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ziyareti anısına İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretçi defterini imzaladı.

 111 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN’DAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tunceli’de 1997 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen İstiklal Vardar’ın ailesini ziyaret etti. Gürkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde bir kez daha vatan uğruna canını veren şehitleri saygı ve şükranla andıklarını ifade ederek, “Cennet toprakların aziz şehitleri; vatan size çok şey […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp