İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Okullarda inceleme yaptı

admin

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Edirne I. Murat Anadolu Lisesi ve Edirne Mimar Sinan Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul ziyaretleri kapsamında Edirne 1. Murat Anadolu Lisesi ve Edirne Mimar Sinan Ortaokulunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

Okul yöneticilerinden okulları hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, okulları gezerek, fiziki durumlarını yerinde inceledi.

 

Okul öğretmenleri ile öğretmenler odasında toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğretmenlerden öğrenci başarı durumları hakkında bilgi alarak, idareci ve öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

 122 total views,  2 views today

Next Post

SEVİMLİ DOSTLARIMIZ İÇİN KULÜBE

Edirne Belediyesi tarafından yaptırılan hayvan barınakları, sivil toplum üyeleri ile birlikte vahşi depolama alanına konuldu. Edirne Katık Atık Bertaraf Tesisleri’nin hizmete girmesiyle birlikte, Edirne’nin eski vahşi depolama alanında yaşayan sokak hayvanlarının yaşamlarını sürdürebilmeleri için Edirne Belediyesi ile hayvansever vatandaşların destekleri devam ediyor. Düzenli olarak gıda desteği yapılan sokak hayvanları için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp