İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

admin

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili yayınladığı mesajında; “İletişim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte toplumların aydınlanmasında, önemli bir rol üstlenen basın, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır.

Tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan basın çalışanları, halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.

 130 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN, 10 Ocak Gazeteciler günü’nü kutladı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, “Demokrasinin temel taşlarından biri olan basın, kurumlar ile vatandaş arasında bilgi akışını sağlayarak, demokrasinin korunmasında, toplumun bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının sağlanması konusunda önemli bir yere sahiptir. Tüm bu değerleri taşıyan günün her anında yılmadan, gece, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp