İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

admin

İlimiz genelindeki resmi-özel, okul ve kurumlara ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ziyaret ettiği okul ve kurumlarımızdaki yönetici, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Kasım ayı içerisinde de birçok okul ve kurumumuza ziyaretler gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, 20- 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu, Edirne Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu, Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi, Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Edirne İlhami Ertem Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyaretleri sırasında okul yöneticilerinden okullarının fiziki durumu ve akademik başarılarına ilişkin bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, öğretmenlerle de toplantı gerçekleştirerek, öğrenci ve veli durumları hakkında bilgiler aldı.

 575 total views,  6 views today

Next Post

Saadet Partisinden “Engelliler günü” mesajı

“Engelli insanlara sahip çıkmak insanlık görevidir” Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, 3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle Edirne Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete İl Başkan Yardımcısı Selim Kaya, Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ile Merkez İlçe Yönetiminden Şükrü Tuncer, Şaban Aka katıldılar.   “Engelliler Günü”nü kutlayan Selim Kaya, “Ülkemiz nüfusunun […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp