İl Millî Eğitim Müdüründen Özel Edirne Bahçeşehir Okulları Robotrak Takımına Moral Ziyareti

admin

İl Millî Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt, Özel Edirne Bahçeşehir Okullarına giderek 10-11 Mart 2018 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek olan 2017-2018 Fırst Lego League (FLL) 14. Türkiye Turnuvalarında ilimizi temsil edecek olan Özel Edirne Bahçeşehir Okulları Robotrak Takımı öğretmen ve öğrencilerine moral ziyareti gerçekleştirdi.

Yapılacak turnuva öncesi Robotrak Takımına başarılar dileyen İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, siz öğrencilerimizin hayal gücünü bilim ile buluşturarak oluşturduğu projeler, ülkemizi geleceğe daha güçlü bir şekilde taşıyacak olan ulusal projelere ilham kaynağı oluyor diyerek, çabalarından dolayı öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Öğrenciler İl Millî Eğitim Müdürüne, üzerinde adı yazılı Edirne Kırmızısı takım tişörtü hediye ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, Robotrak Takımı öğrenci, öğretmen ve Özel Edirne Bahçeşehir Okulları yöneticileri ile ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 82 total views,  2 views today

Next Post

Bakan Yılmaz ve Bakan Eroğlu’nun Edirne Çıkarması

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere Edirne’ye geldi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde yapımı tamamlanan Anadolu imam hatip lisesi açılısını yapmak üzere […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp