İl Sağlık Müdürü KALKAN’a ziyaretler devam ediyor

admin

Edirne F Tipi Cezaevi Müdürü Haydar Ali AK ve Cezaevi Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Sinan YILDIZ, Edirne İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr.Ali Cengiz KALKAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr.Ali Cengiz KALKAN da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; nazik ziyaretleri dolayısıyla F Tipi Cezaevi Müdürü Haydar Ali AK ve Cezaevi Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Sinan YILDIZ’a teşekkürlerini iletti.

Edirne Vakıflar Bölge Müdürü Osman GÜNEREN ve Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet HACIOĞLU, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr.Ali Cengiz KALKAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

İl Sağlık Müdürü Dr.Ali Cengiz KALKAN ziyaret nedeniyle yaptığı açıklamada; “Vakıflar Bölge Müdürümüz Osman GÜNEREN ve İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Ahmet HACIOĞLU’nun nazik ziyaretleri bizleri son derece memnun etmiştir. Bu vesileyle görev alanlarımıza ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde de bulunduk.” diyerek, teşekkürlerini iletti.

Büyük Birlik Partisi Edirne İl Başkanı Arif KÖROĞLU, Edirne Merkez İlçe Başkanı Ali PEHLİVAN ve Edirne Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Kadir TERZİ, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr.Ali Cengiz KALKAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

İl Sağlık Müdürü Dr.Ali Cengiz KALKAN da, yapılan nezaket ziyareti nedeniyle memnuniyetini dile getirerek; Büyük Birlik Partisi Edirne İl Başkanı Arif KÖROĞLU, Edirne Merkez İlçe Başkanı Ali PEHLİVAN ve Edirne Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Kadir TERZİ’ye teşekkürlerini iletti.

 

 636 total views,  6 views today

Next Post

Meteoroloji’den uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan, 12.01.2018 tarih ve 001-002 no.lu meteorolojik uyarı değerlendirme raporlarında; 13.01.2018 Cumartesi günü öğlen saatlerinden itibaren rüzgârın kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden kuvvetli fırtına eseceği, 13.01.2018 – 16.01.2018 tarihleri arasında ise soğuk ve iç kesimlerde karla karışık yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışlarının beklendiği tahmin edilmektedir. Meydana gelebilecek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp