İlhami Duranlar hayatını kaybetti

admin

İlhami Duranlar hayatını kaybetti (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin tanınmış simalarından,  bundan önceki dönem CHP İl Genel Meclis Üyesi olan İlhami Duranlar, mücadelesini verdiği hastalığını yenemeyerek, önceki gün tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Edirne’nin siyasi kimliğini çok iyi bildiği İlkem ve Evrim Duranlar’ın babası, Füsun Duranlar’ın eşi İlhami Duranlar, geçirdiği hastalık nedeniyle hayatını kaybetti. 1978 yılından beri Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Duranlar, 2009-2014 döneminde meclis üyeliği yaptı.

İlhami Duranlar hayatını kaybetti (2)

 

 

 

 

 

 

 

CHP’de  İl ve merkez  İlçe Başkan Vekilliği görevini de üstlenen Duranlar’ın cenazesine başta Edirne Valisi Dursun Ali Şahin olmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır,CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt,Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş,Belediye ve İl genel meclisi üyeleri  ve çok sayıda siyasi yer aldı.

Eski Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından İlhami Duranlar, Bademlik Mezarlığı’na defnedildi. Edirne Ajans Ailesi olarak İlhami Duranlar’a Allah’tan Rahmet  kederli ailesine  baş sağlığı dileklerimi sunarız.

İlhami Duranlar hayatını kaybetti (3)

 262 total views,  5 views today

Next Post

Adli yıl törenle açıldı

            Adli yılın açılışı nedeniyle Atatürk Anıtı önünde bir tören yapıldı. Buradaki töreneCumhuriyet Başsavcısı Muhammed Savran,Adli Yargı-Adalet Komisyonu Başkanı Tayyip Özdurmaz,Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Çağlar Işık İdare Mahkemesi Başkanı Fatma Alp,Vergi Mahkemesi Başkanı Yaşar Erdem ,Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyeleri, Hakimler, Cumhuriyet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp