İlimizin 23. polis şehidini Keşan’da toprağa veriyoruz

admin

İlimizin 23. polis şehidini Keşan’da toprağa veriyoruz (3)

 

 

 

 

 

 

Diyarbakır İli Ergani İlçesinde teröristlerle girilen çatışma sırasında şehit düşen Keşan ilçesinden Özel Harekât Polis Memuru 46 yaşındaki Evli üç çocuk babası Ahmet Can, bugün Keşan Ahmet Hersekzade camisinde düzenlenecek cenaze töreniyle toprağa verilecek. İlimizde 187. şehidimiz olan Ahmet Can acı günleri yaşadığımız bu günlerde bir kez daha yürekleri dağladı.

İlimizin 23. polis şehidini Keşan’da toprağa veriyoruz (2)

 

 

 

 

 

 

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Edirne Şehit Aileleri Derneği Başkanı Faruk Çiftçi, Şehit Aileleri Derneği binasında düzenlenen toplantıda şunları söyledi, “ Bugün acımız katlanarak devam ediyor. Bu toprakları vatan yapan kahramanlara rahmet diliyorum. Cenabı Hak tüm şehitlerimizden razı olsun. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Perşembe günü akşamı Diyarbakır İli Ergani ilçesinde görev yapan polis özel harekâtta görevli Edirne’mizin Keşan ilçesinde ikamet eden, polisimiz Ahmat Can şehit olmuştur. PKK ile yapılan çatışmada şehit olan polisimize rahmet diliyorum, ruhu şad olsun. Ailesine milletimize Edirnelilere, şehit Ailelerine bir kez daha baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Allah bu millete güç kuvvet versin. Allah yardımcımız olsun bu acıları bir daha yaşamayalım. Bu nedenle terörü, teröristleri ülkenin düzenini bozanları huzurunuzda bir kez daha lanetliyorum. Bu millet her şeyin iyisine layıktır. Elbet iyi günler gelecektir. Bu konuda inancımız tamdır iyi günlerin geleceğinden şüphemiz yoktur. Yalnız iyilik ve güzellik gelene kadar bu acılar devam edecektir.

İlimizin 23. polis şehidini Keşan’da toprağa veriyoruz (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şehidimiz cumartesi günü öğlen namazı sonrası Keşan ilçesinde Ahmet Hersekzade Paşa camisinde kılınacak cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak. Şehidimizin cenaze namazına tüm halkımızın katılmasını bekliyoruz. Şehidimizi son yolculuğunda birlikte olmak yalnız bırakmamak istiyoruz. Bize yakışan şehidimize sahip çıkmaktır. Şehidimiz Ahmet Can Edirne’nin 187. Emniyet teşkilatımızın ise 23. Şehidi oluyor” dedi.

 

 64 total views,  5 views today

Next Post

Kırkpınar alanında cezaevi standı

            655.Kırkpınar Yağlı güreşleri ve sosyal etkinlikleri nedeniyle Kırkpınar Alanında Cezaevi de bir stant açtı. Stantla ilgili olarak açıklama yapan yetkili. “ Bu sene kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu olarak 18. Standımızı açmış bulunuyoruz. Burada mahkûmların yaptığı ürünler sergileniyor. Onlara gelir sağlanıyor. Bu serginin açılmasından halkımız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp