İlimizin yeni Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt

admin

İçişleri Bakanlığının, Jandarma Genel Komutanlığı, mülki idare amirleri ile emniyet müdürleri atama kararlarına ilişkin kararname Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre  Niğde Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne Emniyet Müdürü olarak ilimize atandı.

İlimizin yeni Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Kimdir?

1967 yılında Osmaniye’de doğdu. İlkokulu İskenderun’da, Ortaokulu ve liseyi Düziçi Öğretmen Lisesi’nde bitirdi. Atatürk Üniversitesi’nden sonra 1989 Yılında Polis Akademisinden mezun olarak Komiser Yardımcılığı rütbesiyle Emniyet Teşkilatında göreve başladı.  1989-1999 Yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığında,  1999-2003 Yılları arasında Mardin Emniyet Müdürlüğünde,    2003-2010 Yılları arasında Gemlik İlçe Emniyet Müdürü  2010-2012 Yılları arasında Bursa İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra  2012 Yılında 1. Sınıf emniyet Müdürlüğüne terfi etti.  Polis Başmüfettişi olarak görev yaparken 07.01.2014 tarihli kararname ile Niğde İl Emniyet Müdürü atandı.  Meslek içerisindeki başarılı çalışmalarından dolayı çok sayıda sertifika, takdir, teşekkür ve maaş taltifi ile ödüllendirilmiştir.   İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.             Öte yandan 20/01/2015 tarihli Müşterek Kararname ile Edirne İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirilerek, 23/01/2015 tarihi itibariyle İlimizde göreve başlayan  Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan da  Bolu Emniyet Müdürü olarak Bolu’ya  atandı.

Edirne Ajans ailesi olarak Edirne’de uzun zamandır görev yapan ve Bolu’ya atanan değerli Emniyet Müdürümüz Armağan Adnan Erdoğan’a; Yine Niğde İlinde 1.Sınıf Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve ilimize atanan yeni Emniyet Müdürümüz  Sayın Ali Kemal Kurt’a yeni görevlerinde başarılar dileriz.

 1,244 total views,  2 views today

Next Post

Hastanelerin maliyeti gerçeğin üç katı!

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran ‘Şehir Hastanesi’ projesinin sakıncaları konusunda uyararak, “hastanelerin yapımında gerçek maliyetin 3 katına mal olacak bir sözleşme yapılıyor ve hastanelerde işletmeciye yüzde 70 doluluk garantisi veriliyor. Bunun manası hastalıkları teşvik etmektir” dedi. Demirkıran açıklamasında şunlara yer verdi; “Devlet, tıpkı köprülerde olduğu gibi bu şehir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp