İlk kayıt TABAKOĞLU’NDAN

admin

İlk kayıt TABAKOĞLU'NDAN (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Üniversitesi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk öğrenci kaydını Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 15 Ağustos 2016 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde oluşturulan Kayıt Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Üniversite Tarih bölümünü kazanan 72 yaşındaki Şevki Kılıç’ın kayıt işlemlerini gerçekleştirdi.

Şevki Kılıç’ın Üniversiteye kayıt olması ile ilgili olarak konuşan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “72 yaşına rağmen okumaktan vazgeçmeyen, bu örnek davranışından dolayı kendisini kutluyorum.” dedi ve Üniversite yayınların oluşan bir paket hediye etti. Rektör bundan sonra da yayınlanacak olan kitaplardan kendisine hediye edeceğini belirtti.

İlk kayıt TABAKOĞLU'NDAN (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Rektör ayrıca “Diğer sevindirici bir olay da iki öğretim üyemizin çocuklarının da Üniversitemizi kazanarak kayıtlarının öğretim üyeleriimz tarafından yapılması oldu. Bu kurumsallaşma yolunda Üniversitemizin iyi bir yolda olduğunun göstergesi olarak kabul edilebilir.” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin de oğlu Mehmet Şahin’in kaydını yaptı. Ayrıca Üniversite Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahir Altınbalık, oğlu Burak Altınbalık’ın kaydını gerçekleştirdi.

İlk kayıt TABAKOĞLU'NDAN (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kayıtta Üniversiteyi kazanan ikiz kardeşler dikkat çekti. İzmir’den gelen Üniversite Edebiyat Fakültesi Balkan Dilleri Boşnakça Bölümünü kazanan Harun Karagöz ve Arnavutça Bölümünü kazanan ikiz kardeşi Çağatay Karagöz kardeşler ile İstanbul’dan Üniversite İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü kazanan Ömer Çelik ve ikiz kardeşi Ekonometri Bölümünü kazanan Uğur Çelik kardeşler beraber kayıtlarını gerçekleştirdi.

 

 200 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti 15 yaşında

                      AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe partisinin 15. kuruluş yıldönümü ile ilgili bir bildiri yayınladı. Bildiride;”Adalet ve Kalkınma Partimiz Kurulduğu günden bu güne kadar Milletimizin teveccühü ile girdiği tüm seçimleri kazanma başarısı göstermekle kalmadı aynı zamanda karanlık odaklar tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp