İlyas Akmeşe; “AK Parti dava partisidir.”

admin

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe Lalezar Restaurant’ta düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.  2019 yılının Türkiye için önemli bir yıl olacağını, 2019 yılında Yerel yönetimler, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri olmak üzere iki önemli seçimin gerçekleşeceğini ifade eden İl Başkanı Akmeşe konuşmasına şöyle devam etti; “İl yönetiminde kongre sürecinde bazı değişiklikler gerçekleşti. Parti yönetimine 15 kişi dahil oldu. Bu arkadaşlarımız siyasete yeni başladı. Bu arkadaşlarımız inşallah  heyecanları ve katkıları ile ve çalışma azimleriyle hep beraber Edirne’de güzel şeyler yapacağız. Bu 15 arkadaşımızla geçmiş dönemde görev yapan arkadaşlarımız iyi şeyler ortaya çıkaracaktır.  Bakın ben 2 yıldır Edirne’de İl Başkanlığı görevini yürütüyorum. Yani birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla dolu dolu, başarılı 2 yıl geçirdik. Şu anda bazı arkadaşlarımız aramızda yok. Buradan bu vesileyle daha önce beraber görev yaptığım tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz onlarla yine beraberiz. Partimizde mutlaka yönetimde olmak önemli değil, AK Parti dava partisidir. Makamlar gelip geçicidir. Bizler bugün varız, yarın yokuz, Biz burada Edirne ‘ye hizmet için varız. Edirne’ye hizmet için buradayız. Görevde olduğumuz sürece ilimize, şehrimize bir çivi çakabilirsek ne mutlu bize. Bizim tek amacımız ve hedefimiz budur.

“Edirne’de Belediyeciliği herkes görüyor ve biliyor”

Değerli arkadaşlar, 2019 seçimlerine çok az bir zaman kaldı. 2019 yılında 2 seçim yapacağız. Biri Yerel Yönetimler diğeri de Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi olacak. Bakın Edirne’de Belediyeciliği herkes görüyor ve biliyor. Memnun olan var mı? Diye sorsak Bu belediyecilikten memnun olan hiç kimseyi bulmazsınız. Bakın bir imar problemi yıllarca çözülememiş. Sokakların halini görüyorsunuz. Yürünemeyecek hale gelmiş. Bir yağmur yağdığında her tarafı su basıyor, Edirne sel altında kalan bir şehir haline geldi. Böyle yaşamak istemiyoruz. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için, Edirne’de ki yerel yönetimlere ve milletvekili seçimlerine  % 50+1 oyla talibiz. Bundan sora ki süreçte de bütün amacımız bu konuyla ilgili olacak. Çalışmalarımız da bu yönde olacak.” dedi.

 81 total views,  5 views today

Next Post

GÜRKAN, “Altyapıya yeni yerleşimden başlayacağız”

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Edirne Gezileri’nin bu haftaki konuğu Şükrüpaşa Mahallesi  oldu. Edirne’nin tarihi ve turistik yerlerini gezen Şükrüpaşa Mahallesi kadınları daha sonra Edirne Belediyesi’nde, Belediye Başkanı Recep Gürkan’la bir araya geldi. Gürkan, mahalle sakinlerine Edirne Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gürkan, altyapı çalışmalarına yeni yerleşim bölgesinden başlanacağını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp