İlyas Akmeşe mazbatasını aldı.

admin

30 Aralık 2017 Cumartesi Günü Edirne Mimar Sinan Spor Salonunda Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla gerçekleşen AK Parti Edirne 6. Olağan İl Kongresinde, seçime Genel Merkezin onayı ile tek liste olarak giren İlyas Akmeşe yeniden AK Parti İl Başkanlığına seçilmişti.

Akmeşe, AK Parti Yönetim kurulu Üyeleri ile Edirne Adliyesinde bulunan YSK’ya gelerek, Edirne YSK Memuru Kevser Köpük’ten mazbatasını aldı.

AK Parti Edirne 6. Olağan İl Kongresinin büyük bir coşku ve yoğun katılımla gerçekleştiğini ifade eden Akmeşe; Bu görevler bugün var yarın yok. Önemli olan bir şeyler yapabilmek. Biz de il başkanlığına talip olduk. Edirne’ye bir şeyler yapabilmek, Teşkilatlarımız olarak tek amacımız, Edirne’ye güzel bir iz bırakabilmek. Başbakanımızın huzurunda çok çalışacağımızın sözünü verdik. Teşkilatımızda bu inanç ve azim var. Edirne’den başka gidecek yerimiz yok, biz burada ne yaparsak Edirne’nin yararına olacak. Bu hizmetleri yapmak ve gerçekleştirmek için biz buradayız. Kaldığımız yerden “DURMAK YOK, YOLA DEVAM”  İnşallah…  İyi günler Edirne ve teşkilatımız için olacak. 2019 yılında çok önemli iki seçimimiz var. 1.cisi, “Yerel yönetimler”, 2.cisi de “Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı” seçimi. Edirne halkına sorsanız Edirne’de yaşamaktan, Edirne’deki belediyecilikten şu anda mutlular mı diye? İnanın % 80, % 90’nından “HAYIR” cevabı alırsınız. Ama, maalesef sandığa gelince böyle yansımıyor. Bizim öncelikle bunu değiştirmemiz lazım.  AK Parti olarak bu işi Edirne’de çözeceğimize halkı inandırmamız lazım. Halk bize güveniyor ama maalesef sandığa gelince oyu bize vermiyor. Bunun sebeplerini bulmamız ve araştırmamız lazım. 30 Aralık Cumartesi Günü Genel Başkan Vekilimiz Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’ın Teşrifleri ile Gerçekleştirdiğimiz Kongremiz Sonrasında Mazbatamızı Aldık. Rabbim Utandırmasın.” dedi.

Akmeşe ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Adliyesi önünde basına hatıra pozu verdi.

 147 total views,  2 views today

Next Post

Devlet Yardım Elini Uzattı

Geçirdiği beyin kanamasının ardından felçli kalan Emine Şen isimli vatandaşa, Edirne Valiliği ve Edirne Belediyesi sahip çıkarak tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Babademirtaş Mahallesi İsmailağa Sokaktaki 21 numaralı evde bir oğlu ile birlikte yaşayan 57 yaşındaki Emine Şen, beyin kanamasının ardından felç geçirdi. Yüzde 96 ağır engelli raporu bulunan Emine Şen’e Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp