İlyas Akmeşe Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

admin

AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe parti binasında düzenlediği basın toplantısında istifasını sunarak Milletvekili aday adaylığını açıkladı. AK Parti İl Binasında düzenlenen basın toplantısına çok sayıda partili katılarak Akmeşe’ye Milletvekilliği yolunda destek verdi.

Aday Adaylığını açılayan Akmeşe burada yaptığı konuşmada; Benim için bugün çok önemli bir gün. 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve milletvekilliği seçimlerinin de şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Ben bu partiyi 2001 yılında kurulduğu zaman çok kıymetli Recai Başkanımızla birlikte görev aldık. Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun başkanlığında biz bu göreve talip olduk. 16 seneden bu yana partimin çeşitli kademelerinde ve İl Başkanlığı’nda görev yaptım. 2016 Ocak ayında da bu görevi Genel Merkezimiz ve Genel başkanımız bize tebliğ etti. O günden

beri de Allah’a şükürler olsun ki İl Başkanlığımızı severek, onurla gururla hep beraber ve hep birlikte yapıyorum. Bu süreçte de sizinle beraber yol yürüdüğüm için size minnettarım ve sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Arkadaşlar biz Edirne’ye, ülkemize, Edirne’mizde yaşayanlara memleketimize hizmet için bu görevlere talip olduk.  Biz hiçbir zaman efendilik yapmadık. Her zaman halkımızla iç içe ve halkımızla beraber hizmetkar olmak için bu görevlere talip olduk. Şunu da söylemek istiyorum. Biz Edirne’de siyaset yapıyoruz. Edirne’ye kim bir çivi çaktıysa, Hangi siyasi parti arkadaşımı, vekilimiz veya Belediye Başkanımız olsun biz onlara şükranlarımızı sunuyoruz. Biz de bu süreçte inşallah Allah kısmet ederse Edirne’den Milletvekilliği aday adayı olarak ta bugün müracaatımızı yapıyoruz. Dediğim gibi ben şu anda Milletvekili Aday Adayıyım.

Allah kısmet ederse, tabi buna Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız kara verecek biz Edirne’mize milletvekili olarak ta hizmet etmeyi onur ve gurur sayarız ve elimizden gelen bütün gayreti de yaparız. Biz bu yollara çıkarken inanın hiçbir zaman yalnız yürümedik. Hep sizinle, hep sizinle beraber yürüdük. Biz ne zaman bir ve beraber olduk. İnanın ondan sonra başarılı olduk. Bakın şu anda bu sıcağa rağmen bu kadar arkadaşımız buraya toplanmışsa ben size çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Allah razı olsun. Siz bu teşkilatın arkasında oldukça, siz bu il başkanı ve milletvekilinin arkasında oldukça, siz Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olduğunuz sürece hem Edirne’de hem de Türkiye’de Ak Parti mutlaka başarılı olacaktır ” Dedi.

Konuşmaların ardından İlyas Akmeşe, Ali Soydan’a aday adaylığı belgesini verdi. Öte yandan, partili bir vatandaş İlyas  Akmeşe’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç boyutlu resminin yer aldığı bir tablo hediye etti.

 131 total views,  2 views today

Next Post

Damızlık Birliği Başkan ve yöneticileri serbest.

Edirne Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği eski yoneticilerine Edirne Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğünce 28 Haziran 2018 Çarşamba günü düzenlenen “zimmet operasyonunda” sabahın erken saatlerinde eski Başkan T.A., ve A.T., ile birlikte eski yöneticilerden A.K, M.K, D.T, göz altına alınmıştı. Önceki gün Edirne Emniyet Müdürlüğü’nde ifadeleri alınan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp