İMAM HATİP ÖĞRETMENLERİNDEN ÖĞRENCİLERİNE AŞURE İKRAMI

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Anadolu İmam Hatip Lisesi İdareci ve Öğretmenlerinin katkısıyla hazırlanan Aşure öğrenciler ve misafirlere ikram edildi. Aşure dağıtım programına 600 İmam Hatip Lisesi öğrencisinin yanı sıra İl Sağlık Müdürü, Çeşitli vakıf ,dernek ,sendika ve sivil toplum örgütü yetkilileri,esnaf,öğrenci velileri ile Edirnede bulunan okul idarecileri ve öğretmenleri katıldı.

imam_hatip_aşure_edirne

Programı düzenleyen Edirne Anadolu İmam-Hatip Lisesi Okul Müdürü Adnan Odabaş ve Müdür Yardımcısı Yasir Boz Okul Öğretmenlerine katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini belirterek , 1200 kişiye dağıtımı yapılan aşurenin okullarının misyonuna uygun bir faaliyet olduğunu söylediler.

imam_hatip_aşure_edirne2

Okulda yapılan 1.Aşure İkram Günü etkinliğinin İmam Hatip Lisesinin çevreyle olan bağını ve kardeşliği güçlendireceğini de ifade ederek katılımcılara teşekkür ettiler..Okul Bahçesinde aşure yiyen misafirler de Edirne İmam Hatip Lisesinin bu türlü faaliyetlerini takdir ettiklerini belirterek bu geleneğin yaşatılmasından memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

 378 total views,  2 views today

Next Post

DERSHANELER KAPANSA NE OLUR?

Özel dershanelerin kapatılması bir kez daha gündemde. Bu nedenle öğrencilerin, velilerin öğretmenlerin Dershane sahiplerinin burada çalışanların kafaları karmakarışık, gelecek endişesindeler. Ülkemizde faaliyet gösteren binlerce dershaneler kapandı diyelim. Ne olacak eğitimin sorunu çözümlenecek mi? O eksikliği dershanelerin yaptığı hizmeti nasıl gidereceksiniz. Türkiye’de eğitim sistemi ortada. Velisi şikayetçi öğretmeni öğrencisi şikayetçi,hatta milli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp