İNAĞ “Esnaflarımız torba yasasından yararlanmalı”

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ 6552 sayılı Torba Kanun kapsamında esnaf ve sanatkârların borçlarını yapılandırma fırsatını kaçırmamaları gerektiğini belirtti.

emin inağ

EDESOB Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve sanatkârlarımızın maliye, SGK ve oda borçları gibi hususlarda yaşadıkları sıkıntıları Konfederasyonumuzda sık sık dile getiriyorduk. Yapılan çalışmalar neticesinde Hükümetimizce hazırlanan 6552 sayılı Kanun ile esnaf sanatkârlarımıza ilgili borçları yapılandırma hakkı getirilmiştir. Özellikle esnaf ve sanatkârlarımızın kayıtlı oldukları meslek odalarına olan borçlarını yapılandırmaları hususunda odalarımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Kasım Ayı sonuna kadar yazılı olarak yapılacak başvuru ile esnaflarımızın borcu ESBİS sistemi üzerinde yapılandırılacaktır.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ 6552 sayılı Torba Kanun kapsamında yapılandırma yapmayan esnaflarımızın önemli bir fırsatı kaçırmış olacaklarını belirtti.

 

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

McDonald’s Edirne’deki ilk restoranını açtı

2014 yılı içerisinde yaklaşık 40 yeni restoran açma hedefinde hızla ilerleyen McDonald’s, 253’üncü restoranını 30 Eylül’de Edirne Merkez’de törenle açtı. Edirne’nin ilk McDonald’s restoranı, 23 kişiye istihdam yaratacak. McDonald’s, Türkiye’deki yatırımlarına hızla devam ediyor ve Türkiye’deki 253’üncü restoranını Edirne Merkez’de, Talatpaşa Caddesi, Petrol Ofisi yanında açıyor. Sabah 10.00’dan gece 02.00’ye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp