İnağ, “seftesiz dükkân kapatanlar var”

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Başkanı Emin İnağ bu yıl iki kez yaşanan sel felaketi sonrası işyerleri sular altında kalan esnafların bugün için siftah yapmadan işyerlerini kapattıklarını belirtti.

İnağ, CHP Edirne Milletvekili aday adayı Suat Polat’ın ziyareti sırasında esnafların sorunlarını dile getirdi.   Bu arada sel baskınından zarar gören esnafların yaralarının gelen yardımla bir nebze olsun sarıldığını belirten İnağ; “Şu anda bölgemizde turizm sezonu dışında henüz kış aylarının dönemi geçmiş değil. Özellikle sel felaketi tehlikesinde olan yerlerdeki esnaflarımızın durumu daha da üzüntü verici. Esnaflarımız yaralarını sarmadan tekrar nehir suları taştı. Bu yörede şu anda dahi sular altında olan işyerlerimiz var.  Bu su baskını sonucu devletimizden yeterince destek yapıldı. En azından bizim arzu ettiğimiz gerçekleşti.

SUAT POLAT'tan EMİN İNAĞ'a ziyaret 1

 

 

 

 

 

 

 

YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Az da olsa yaralar sarıldı. Bugüne kadar olmayan bir durum. Bu yardımları nedeniyle Valimiz Dursun Ali Şahin ve diğer yetkilileri kutluyorum. Bu aslında hükümet tarafından sağlanan bir destektir, esnaflarımız adına teşekkür ediyorum, bu destekle az da olsa yaralarımız sarıldı.

Bilindiği gibi şu anda halkımız seçim telaşında hepimizin gözü Ankara’ya gidecek milletvekillerinin kimler olacağı beklentisinde. Bizleri temsil edecek kişilerin hakkımızı en iyi savunabilecek kimseler olması gerekir. Bu sağlıklı şekilde sağlanamazsa Ankara ile olan ilişkilerimiz kopar” dedi.

SUAT POLAT'tan EMİN İNAĞ'a ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

CHP Milletvekili aday adayı Suat Polat’ta burada yaptığı konuşmada, kendisinin de bir esnaf olduğunu esnafların sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek” onun için esnaf temsilcilerimizi ve esnaf arkadaşlarımı ziyaret ederek sorunlarını dinliyorum. Amacımız Edirne’mize en iyi hizmet vermek, biz arkadaşlarımızla bu hizmet yarışını yapıyoruz” dedi.

 

 

 2 total views,  2 views today

Next Post

İktidar Partisi'nde mini eğilim yoklaması

İktidar partisi AK Parti milletvekili aday adaylığı sıralamasında sağlıklı karar verebilmek, halkın görüşünü biraz olsun yansıtabilmek için  7 haziranda  yapılacak seçim  öncesi farklı bir uygulama getirdi. Bir mini eğilim yoklaması yapıldı. Bu oylamada ön seçimde olduğu gibi yargı denetiminde yapılıp partililer yer almasa da meslek kuruluş temsilcileri, partili partisiz olmasına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp