İPSALA BAYANLARINDAN MHP YE BÜYÜK İLGİ

admin

 

 

mhp

 

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ve Yönetim kurulu üyeleri, İpsala mahalle, köy ve beldelerinde bulunan bayan üyelerimizin yoğun bir katılımı ile İpsala DSİ tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler.

 

Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Sn: Hatice Şimşek yapmış olduğu konuşmada; Önümüzdeki iki yıl Türk Siyasi tarihinde üç önemli seçim sahne olacak ve Türk Milletinin önüne demokrasinin gereği olarak seçim sandığı konacaktır.

 

Bunlardan ilki 30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerdir.

 

İkincisi, 28 Ağustos 2014’de yapılması düşünülen Cumhurbaşkanlığı seçimleridir.

 

Üçüncüsü ise 12 Haziran 2015’deki milletvekilliği genel seçimleridir.

 

Yerel seçimlerde alınacak olan sonuçlar daha sonraki seçimlerin gidişatını olumlu veya olumsuz yönde etkileyecektir.

 

* Bu sebeple önümüzdeki bir yıllık süreyi çok verimli bir şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir.

 

* Bu ilk seçimde AKP’nin halk desteği mutlak surette aşağı çekilmeli ve 2015 genel seçimleri ise Türk Milletinin AKP’den kurtuluşuna, MHP iktidarı ile tanışmasına vesile olmalıdır.

 

* Bu hedefe ulaşmak için gecemizi gündüzümüze katıp var gücümüzle çalışmalıyız MHP kadın kolları bu seçimlerde lokomotif özelliği ile seçime damgasını vuracaktır.

 

Bunun için ilk yapmamız gereken tüm ilçelerde bir an evvel ilçe kadın kollarımızı faaliyete geçirmek ve resmi hüviyet kazandırmaktır.

 

* Bugün burada gördüğüm tablo beni ziyadesiyle ümitlendirmiştir.

 

  • Her birinizin gözlerindeki parlaklık, yüzlerinizdeki nurlu aydınlık yolumuza ışık tutacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün yılmaz savaşçısı olacaksınız.

 

* Bugün AKP’nin çözüm ve barış süreci adıyla halkımıza yutturmaya çalıştığı devletimizin ve milletimizin bölünme parçalanma projesi önünde engel olacaksınız.

 

Bu itibarla Edirne İl Başkanımız Dr. Gürsel ŞİMŞEK bizden Edirne Merkez’de bir yıl içinde en az 1000 kadın Türk Milliyetçisinden oluşan bir kadro kurmamızı istemiştir.

 

* Bende sizden İpsala’da bir yıl içinde en az 250 Türk kadın milliyetçisinden oluşan bir kadro ile seçimlere hazırlanmanızı istiyorum.

 

Ardından ilçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları, bayan esnaf ve iş kadınları ziyaret edilecek, aynı zamanda mahalle ve köylerde ev ziyaretleri gerçekleştirilecek, Milletimize Türkiye Gerçekleri anlatılacaktır.

 

Bu arada tarafımızdan teşkilat içi eğitim ve seçime hazırlık çalışmaları yapılarak, tam kadro seçim sathı mahalline girilecektir.

 

* İnancım ve beklentim odur ki; bütün bu çalışmaları layıkıyla yapacak olursak, önümüzdeki seçimler Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarının kapısını açacaktır.

 

* Ancak bilinmelidir ki;

 

Bu başarıya ulaşmak sadece benimle yada sadece ilçe başkanımızın gayretiyle olamaz, biz hep birlikte çalışarak bu başarıya ulaşabiliriz diye konuştu.

 

Konuşmasının ardından uzun süre ayakta alkışlanan Hatice Şimşek daha sonra parti üyesi bayanlarla uzun uzun sohbet etti.

 

 

 

 

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Engelsiz Ulaşım İstiyoruz Eylemi

  Edirne’de Mimar Sinan Kapalı Spor salonunu önünde toplanan sivil toplum örgütleri “Engelsiz ulaşım istiyoruz” sloganı ile Saraçlar caddesine kadar yürüyerek eylem yaptı. Edirne Kent Konseyi önderliğinde bir araya gelen çok sayıda sivil toplum örgütü, yayaların da ulaşımda hakları olduğunu belirterek, ‘Engelsiz Ulaşım İstiyoruz’ eylemi düzenledi. 4 kilometre yürüye yaklaşık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp